Προς το περιεχόμενο

[κάρτα γραφικών] ASUS Radeon™ RX Vega 64 ROG Strix OC 8GB @Saturn.de 441€ τελικη


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Asus strix οπότε ένα μικρό joker, δεν το λες και άλλο επίπεδο αν θα πρέπει να κάνω προσευχές να μου τύχει σωστό κομμάτι... πόσο μάλλον για αγορά από άλλη χώρα με forwarding εταιρία... Απο  λεγόμενο ''premium'' προϊόν είναι επιεικώς απαράδεκτο να στηρίζεσαι στη τύχη και ότι σου κατεβάσει.... Προσωπικά και φθηνότερη απο την giga να ήταν πάλι θα την μποϊκοτάρισα για την τσαπατσουλιά της. Ας βάλουν μυαλό και τα ξανά λέμε... Όπως η giga έστρωσε κ@λ@ στη z390 σειρά έτσι και η asus ας κάνει το ίδιο απο εδω και πέρα, αν και δεν το βλέπω αν συμπεράνω απο τις b450 μητρικές της...  

Καλά... Η forward εταιρία είναι απλά και μόνο για αποστολή σε Ελλάδα. Ούτε ακυρώνει την εγγύηση ούτε κάτι άλλο. Επίσης δεν είναι αγορασμένη από μαγαζάκι. :) Τώρα για την υλοποίηση κάθε άποψη σεβαστή. Προσωπική μου γνώμη και με βάση όσα έχω διαβάσει είναι Nitro sapphire > Asus > gigabyte. Όπως προείπα οι τελευταίες κάρτες δεν έχουν πρόβλημα με θερμοκρασίες. 

Επεξ/σία από achilles_g_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, mpokwsths είπε

Αφού λέμε όλοι το μακρύ μας και το κοντό μας ας δώσω και εγώ λινκ για την κορυφαία αερόψυκτη Vega στα 450 + μεταφορικά

https://www.amazon.de/gp/product/B079QFF6CC/

χωρίς παιχνίδια οι αλήτες του Αμαζον 

2 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Καλά... Η forward εταιρία είναι απλά και μόνο για αποστολή σε Ελλάδα. Ούτε ακυρώνει την εγγύηση ούτε κάτι άλλο. Επίσης δεν είναι αγορασμένη από μαγαζάκι. :) Τώρα για την υλοποίηση κάθε άποψη σεβαστή. Προσωπική μου γνώμη είναι Nitro sapphire > Asus > gigabyte. Όπως προείπα οι τελευταίες κάρτες δεν έχουν πρόβλημα με θερμοκρασίες. 

Σωστά τα γράφεις, απλά σε περίπτωση που θέλεις να την στείλεις πίσω, θα χρεωθείς τα μεταφορικά επιστροφής... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vadergr είπε

Αλλιως υπάρχει πάντα αυτη:

https://www.amazon.es/Gigabyte-Radeon-RX-Vega-64/dp/B078KM88CX/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1549463193&sr=1-1&keywords=vega+64

+ μεταφορικά και με τα 3 παιχνιδια.

Νομίζω δεν έχει πλέον τα παιχνίδια. 

1 ώρα πριν, mpokwsths είπε

Αφού λέμε όλοι το μακρύ μας και το κοντό μας ας δώσω και εγώ λινκ για την κορυφαία αερόψυκτη Vega στα 450 + μεταφορικά (χωρίς παιχνίδια)

https://www.amazon.de/gp/product/B079QFF6CC/

Ε καντην νέο θέμα τότε να αγοράσει ο κόσμος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, θα μπορούσε κάποιος να στείλει ένα παράδειγμα για το πως συμπληρωνουμε τα στοιχειά που μας δίνει το mailboxde γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι! Μπορώ να καταλάβω που θα μπει η οδός ο αριθμός κτλ αλλά μπερδεύομαι με το όνομα μου το όνομα της εταιρείας το id κτλ. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, aveiler είπε

Καλησπέρα παίδες, θα μπορούσε κάποιος να στείλει ένα παράδειγμα για το πως συμπληρωνουμε τα στοιχειά που μας δίνει το mailboxde γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι! Μπορώ να καταλάβω που θα μπει η οδός ο αριθμός κτλ αλλά μπερδεύομαι με το όνομα μου το όνομα της εταιρείας το id κτλ. Ευχαριστώ!

Στο saturn πχ

Vorname : Mailboxde.com GmbH

Nachname: Το ονοματεπώνυμο σου

PLZ/ORT : 02763 Zittau

Strasse: Aussere Weberstr (η όποια σου έχουν δώσει)

HAUSNUMMER: 57

ADRESSZUSATZ: Το ονοματεπώνυμο σου, ID.....(που σου έχουν στείλει)

Επεξ/σία από achilles_g_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, achilles_g_ είπε

Στο saturn πχ

Vorname : Mailboxde.com GmbH

Nachname: Το ονοματεπώνυμο σου, ID.....(που σου έχουν στείλει)

PLZ/ORT : 02763 Zittau

Strasse: Aussere Weberstr (η όποια σου έχουν δώσει)

HAUSNUMMER: 57

ADRESSZUSATZ: Το ονοματεπώνυμο σου, ID.....(που σου έχουν στείλει)

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια. Ενα προβλημα προεκυψε μονο με το επιθετο και δεν με αφηνε να βαλω τα στοιχεια που μου εγραψες και το εκανα ως εξης:

Vorname : Mailboxde.com

Nachname: GmbH

PLZ/ORT : 02763 Zittau

Strasse: Aussere Weberstr (η όποια σου έχουν δώσει)

HAUSNUMMER: 57

ADRESSZUSATZ: Το ονοματεπώνυμο σου, ID.....(που σου έχουν στείλει)

Ελπιζω να μην υπαρξει προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, aveiler είπε

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια. Ενα προβλημα προεκυψε μονο με το επιθετο και δεν με αφηνε να βαλω τα στοιχεια που μου εγραψες και το εκανα ως εξης:

Vorname : Mailboxde.com

Nachname: GmbH

PLZ/ORT : 02763 Zittau

Strasse: Aussere Weberstr (η όποια σου έχουν δώσει)

HAUSNUMMER: 57

ADRESSZUSATZ: Το ονοματεπώνυμο σου, ID.....(που σου έχουν στείλει)

Ελπιζω να μην υπαρξει προβλημα!

Σου τα έγραψα με βάση τα δικά μου. Τότε θυμάμαι είχα στείλει ένα screen shot στο mail box και μου επιβεβαίωσαν ότι είναι εντάξει. Μου φαίνεται περίεργο εφόσον μιλάμε για το Saturn να μη το δέχεται.  Για δοκίμασε μήπως μπορείς να το αλλάξεις εκ των υστέρων. Αν και δεν νομίζω να έχεις θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, cineaste είπε

Vorname ειναι το επίθετο, το Mailboxde.com μόνο στη διεύθυνση έπρεπε να το βάλετε...

Οντως Vorname και Nachname είναι ονοματεπώνυμο αλλά τουλάχιστον στο Saturn δεν έχει να βάλεις c/o ώστε να βάλεις το mailbox. Πάντως όπως προείπα εγώ συμπληρωσα και επιβεβαίωσα την ορθότητα των στοιχείων με το  support τους και δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα μέχρι τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα δεν κόλλησα. Αυτό που είπαν,  αυτό έβαλα και με αυτό δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα.

Επεξ/σία από achilles_g_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα παρέλαβα. Να πω ότι είναι η διορθωμένη version, το thermal pad καλύπτει όλα τα vrm. Ένα  μπράβο στο Saturn  για τη συσκευασία του. Επίσης και η συσκευασία της Asus εξαιρετική. 

Επεξ/σία από achilles_g_
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Σήμερα παρέλαβα. Να πω ότι είναι η διορθωμένη version, το thermal pad καλύπτει όλα τα vrm. Ένα  μπράβο στο Saturn  για τη συσκευασία του. Επίσης και η συσκευασία της Asus εξαιρετική. 

Με γειες! Άλλαξε την κάρτα της υπογραφής σου.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...