Προς το περιεχόμενο

Απατη με παραγγελία παπουτσιών


kwstakisgeorge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Πρόσφατα παρήγγειλα παπούτσια από το facebook από το branded shoes.Μου έφαγαν 60 ευρώ μου έστειλαν τα παπούτσια λάθος νούμερο άλλα παπούτσια χωρίς κορδόνια τελείως απάτη.Πρωτη φορά την πατάω έτσι.Μεσω acs κιόλας.Εχω παραγγείλει πολλές φορές από το ίντερνετ μπορώ να κάνω κάτι για να πάρω τα λεφτά μου πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, bilios40 είπε

το facebook  δεν ειναι για παπουτσια  ουτε για υπολογιστες η κατι αλλο ... ειναι για selfie  που ανεβαζουν οι κομπλεξικες και η καβαλημενες :) 

Δεν μπορώ παρά μόνο να συμφωνήσω.

οπως έχει αναφερθεί πολλές φορές εδώ μην τσιμπάτε με τα fbμαγαζια

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Lakou είπε

Δεν μπορώ παρά μόνο να συμφωνήσω.

οπως έχει αναφερθεί πολλές φορές εδώ μην τσιμπάτε με τα fbμαγαζια

εχω στραβωσει που συμφωνεις αλλα εμ'παση περιπτωση  και μου το τονιζεις κιολας... την αλλη φορα θα γραψω κατι που θα διαφωνειτε ... δεν γουσταρω να συμφωνουν μαζι μου.... πες σαν ανθρωπος ενα ....''καλα οτι ναναι... εσυ ολα τα ξερεις ... δεν ειναι ολοι το ιδιο <τα facebookοκαταστηματα> ..και αλλα τετοια...  :) :) :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παντως φαινοταν οτι ειναι απατη.

Δωρεαν αποστολη, μαγαζι χωρις διεύθυνση,  χωρις τηλεφωνο και 69 ευρο τα δυο ζευγαρια airmax.

Τι αλλο να σ πει στειλε μας δωρο τα 60 ευρο να τα πιουμε τσιπουρα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kwstakisgeorge είπε

 Πρόσφατα παρήγγειλα παπούτσια από το facebook από το branded shoes.Μου έφαγαν 60 ευρώ μου έστειλαν τα παπούτσια λάθος νούμερο άλλα παπούτσια χωρίς κορδόνια τελείως απάτη.Πρωτη φορά την πατάω έτσι.Μεσω acs κιόλας.Εχω παραγγείλει πολλές φορές από το ίντερνετ μπορώ να κάνω κάτι για να πάρω τα λεφτά μου πίσω;

Πάθημα - μαθημα και την επομενη φορά λιγο googling πριν βάλεις παραγγελια, ποσο μαλλον πριν δώσεις χρήμα. 

Πρακτικά ξέχνα τα 60 ευρω και προχώρα παραπερα,εκτος αν θες για την ευταξία να πάρεις πίσω τα 60, οπου θα πρεπει να δωσεις αρκετά παραπάνω σε μηνύσεις, δικηγόρους, μπράβους, κλπ

Αν τωρα θες να βοηθήσεις στην προστασία αλλων kwstakisgeorge

  • κάνε καταγγελία στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος
  • κάνε report στο facebook τη σελιδα/group
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, kwstakisgeorge είπε

 Πρόσφατα παρήγγειλα παπούτσια από το facebook από το branded shoes.Μου έφαγαν 60 ευρώ μου έστειλαν τα παπούτσια λάθος νούμερο άλλα παπούτσια χωρίς κορδόνια τελείως απάτη.Πρωτη φορά την πατάω έτσι.Μεσω acs κιόλας.Εχω παραγγείλει πολλές φορές από το ίντερνετ μπορώ να κάνω κάτι για να πάρω τα λεφτά μου πίσω;

Πως πλήρωσες φίλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...