Προς το περιεχόμενο

[Gaming Headset] Turtle Beach Stealth 350VR 30€ @Public [ΤΕΛΟΣ]


yilarakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Turtle Beach Stealth 350VR - Gaming Headset Μαύρο στα 29,98€ από 90€ αρχική.

Skroutz ένα κατάστημα τα χει στα 80€ με μέση (παλιότερη) τιμή τα 60€.

Εγγύηση: 24 μήνες
Κατασκευαστής: TURTLE BEACH
Σύνδεση: Ενσύρματη - Jack 3.5mm
Έξοδος Ήχου: Στερεοφωνικός
Συμβατότητα: PS4, PC
 
-edit-
Επεξ/σία από yilarakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

εκθεσιακα? πως γινεται τοσο φθηνα?

επειδή παρακολουθώ συχνά τις προσφορές του public την προηγούμενη χρονιά το είχα δει στα 30 κάτι νομίζω μέχρι 40 .Προφανώς το public θέλει να το πουλήσει γιατί δεν πουλιέται, γιαυτό το δίνει χώμα.Δεν φημίζεται απο τα καλύτερα headsets τουλαχιστον στα 40 που το ειχα δεί με άλλα 40αρια,αλλά και στα 90 που είναι η αρχική του δεν θα το πρότεινα σε κανέναν.Προφανώς για 30 ευρώ αξίζει καθώς αντίπαλο δεν έχει σε αυτή τη τιμή.Αλλά να υπενθυμίσω σε όσους ενδιαφέρονται μην περιμένουν πολλά-πολλά απλά να κάνει κάποιος τη δουλειά του ασύρματα πχ ταινίες μουσική.Για παιχνίδια απο κριτικές που έχω δει  δεν αξίζουν.Σε αυτό που ρώτησες εκθεσιακά δεν είναι ούτε και την προηγούμενη χρονιά ήταν απλώς θέλουν να τα σπρώξουν.

 

ΥΓ:Πιστεύω επίσης πως επειδή κυρίως πουλιούνται για VR headset (γιαυτο εχουν και μεγαλο ανοιγμα με pads στην οροφη)είναι και ένας άλλος λόγος που δεν τα αγοράζει κανείς γιατί λίγοι ασχολούνται με VR.

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Με xbox δεν είναι συμβατό δηλαδή? 

Από τη σελίδα του support που έχω linkάρει πάνω:

Note: The Stealth 350VR is also compatible with Xbox One, PS4, and PC/Mac systems that have a 3.5mm 4-pole headset jack. The 350VR microphone will need to be used in all of those circumstances.

Παραπάνω δε ξέρω να σου πώ, έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης για online αγορές πάντως.

Επεξ/σία από yilarakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ειναι πολυ βαρια επισης?
θεματα να καθυστερει ο ηχος παιζουν ή μπα?
εχω κατι HyperX Cloud Headset τωρα δηλ και δεν ξερω κατα ποσο μπορει να αξιζουν για backup

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

μηπως ειναι πολυ βαρια επισης?
θεματα να καθυστερει ο ηχος παιζουν ή μπα?
εχω κατι HyperX Cloud Headset τωρα δηλ και δεν ξερω κατα ποσο μπορει να αξιζουν για backup

Καλά τα cloud είναι κορυφή, δε συγκρίνονται με αυτά... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει γενικα εχω θεματα με αλλα ακουστικα αλλα με τα cloud ειμαι πολυ ευχαρηστημενος απλα τα κοιταω αυτα επειδη ειναι ασυρματα και ολο μπλεκω τα καλωδια και τα τραβαω αλλιως ουτε καν θα ασχολιουμουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

ισχυει γενικα εχω θεματα με αλλα ακουστικα αλλα με τα cloud ειμαι πολυ ευχαρηστημενος απλα τα κοιταω αυτα επειδη ειναι ασυρματα και ολο μπλεκω τα καλωδια και τα τραβαω αλλιως ουτε καν θα ασχολιουμουν

μα δεν είναι ασύρματα. απλά έχουν αποσπώμενο καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, yilarakos είπε

Από τη σελίδα του support που έχω linkάρει πάνω:

Note: The Stealth 350VR is also compatible with Xbox One, PS4, and PC/Mac systems that have a 3.5mm 4-pole headset jack. The 350VR microphone will need to be used in all of those circumstances.

Παραπάνω δε ξέρω να σου πώ, έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης για online αγορές πάντως.

Ok thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Με xbox δεν είναι συμβατό δηλαδή? 

Άμα τα πάρεις και δεν σου κάνουν και θες να τα πουλήσεις στην ίδια τιμή εννοείται, πες μου ε :P  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...