Προς το περιεχόμενο

Apple Pay


AonDuine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Υπάρχει μια κινητικότητα εδώ και καιρό και νομίζω πως πολύ σύντομα θα έχουμε την πρώτη τράπεζα που θα ανακοινώσει συνεργασία με την Apple και το Apple Pay. Το σημαντικό επίσης είναι πως όταν επιτέλους έρθει στην Ελλάδα, θα λειτουργήσει σαν επιλογή και για άλλες κάρτες τύπου Ν26 κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, billdanos είπε

Υπάρχει μια κινητικότητα εδώ και καιρό και νομίζω πως πολύ σύντομα θα έχουμε την πρώτη τράπεζα που θα ανακοινώσει συνεργασία με την Apple και το Apple Pay. Το σημαντικό επίσης είναι πως όταν επιτέλους έρθει στην Ελλάδα, θα λειτουργήσει σαν επιλογή και για άλλες κάρτες τύπου Ν26 κλπ. 

Ρωτάω γιατί κάπου διάβασα για το πρώτο εξάμηνο του 2020 και ότι η apple δεν ενδιαφέρεται τόσο για την Ελλάδα στο κομμάτι του Pay και πως οι ελληνικές 

τράπεζες έχουν ρίξει το βάρος στις δικ΄ες τους εφαρμογές (alpha wallet στο android κτλ).

Απογοήτευση γενικα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημη ενημέρωση δυστυχώς δεν υπάρχει ακόμα. Μόνο δημοσιεύσεις που κάποιες έλεγαν ότι θα γίνει αυτό το έτος αλλά δεν "υπάρχει φως" ακόμα. Στην αναμονή λοιπόν και μακάρι να υπάρξει συνεργασία των ελληνικών τραπεζών με την υπηρεσία αυτή της Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Μήπως υπάρχει κόλπο να προσθέσουμε την εθνική τράπεζα; Γιατί έχω ως εναλλακτική την eurobank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...