Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο 5G κινητό της LG είναι το V50 ThinQ


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, Istros είπε

Εκεί είναι το πρόβλημα της LG.750€ όταν στα 650€ παίρνεις το note 9.

δεν μου λεει κατι αυτο απο μονο του. πριν 5 μηνες επελεξα να παρω το v30 εναντι s9+ οχι λογω χρηματικης διαφορας, αλλα λογω χαρακτηριστικων. 

Ενα τυχαιο παραδειγμα: εγω σαν καταναλωτης δεν θελω να παρω κινητο edge.. τα θεωρω πολυ ευθραυστα, και ειναι σχεδον σιγουρο οτι στην πρωτη τουμπα θα σου σπασει. οπως και να πεσει θα βρει τζαμι και φιλακια! βεβαια, ειναι δικη μου αποψη αυτο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, emperor4her είπε

δεν μου λεει κατι αυτο απο μονο του. πριν 5 μηνες επελεξα να παρω το v30 εναντι s9+ οχι λογω χρηματικης διαφορας, αλλα λογω χαρακτηριστικων. 

Ενα τυχαιο παραδειγμα: εγω σαν καταναλωτης δεν θελω να παρω κινητο edge.. τα θεωρω πολυ ευθραυστα, και ειναι σχεδον σιγουρο οτι στην πρωτη τουμπα θα σου σπασει. οπως και να πεσει θα βρει τζαμι και φιλακια! βεβαια, ειναι δικη μου αποψη αυτο.

Εσένα ίσως να μη σου λέει γιατί αποκλειειες το note για τους δικούς σου λόγους άλλα λέει σε πολλούς.εαν είχαν τα ίδια χρήματα εκεί το σκεφτεσαι,τι στιγμή που το V40 είναι πιο ακριβο εκεί μετά ζοριζει το πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη είδατε τις κάμερες ΜΕΣΑ στο σώμα της συσκεύης πίσω απο το τζάμι της πλάτης? 
αν έκανε κάτι τέτοιο η apple/samsung θα έπεφτε το ιντερνετ!
Τωρα κανεις δεν το αναφέρει. 
Αλήθεια ξέρουμε ποιον σένσορα θα φοράει στις κάμερες του το V50?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα χαρτιά τουλάχιστον είναι super..

Χωρίς πλάκα είναι τούμπανο, δεν του λείπει το παραμικρό.

Η Αχίλλειος πτέρνα του είναι φυσικά το βεβαρυμένο μητρώο της LG , και αυτό είναι οτι χειρότερο για την εταιρεία μιας και πρέπει να φτύσει αίμα για να ξαναποκτήσει την χαμένη της αξιοπιστία στην συνείδηση του καταναλωτή.

Της εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία.

Επεξ/σία από Redragon7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κατοχος του G3, για 3 χρόνια, έχωνα πω οτι μαι ευχαριστημένος απ τη χρήση του. Και μονο που χει FM ραδιοφωνο, κατι που αλλες εταιρείες(ονόματα δεν λέμε), το χουν αφαιρέσει, με αποτέλεσμα ν αναγκαζόμαστε να χρησιμοποιουμε εφαρμογές τύπου Spotify, που κάνουν χρηση δεδομένων, προκειμένου  ν ακουμε μουσική. Προσωπικά μιλώντας, μ είχε βολεψει σε μεγάλο βαθμό το ραδιοφωνο.

Η αλήθεια είναι ότι αργει λιγο στις ενημερώσεις λογισμικού. Ομως πηρε δυο αναβαθμίσεις. Lollipop & Marshmallow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...