Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση απο Galaxy S8?


mixschino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, ψαχνω να αναβαθμισω το S8 μου. Θα το πουλησω περιπου 300 ευρω και λεω να βαλω αλλα 100 μαξιμουμ για καποιο μεταχειρισμενο. Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να ειναι επιπεδο σ8 και πανω, με amoled. Φυσικα η πρωτη επιλογη ειναι το S9, ομως ηθελα να ρωτησω αν εχετε καποια αλλη προταση. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, mixschino είπε

Ζω στην Ολλανδια :) ξεχασα να το αναφερω

Καποιοι ανεφεραν στα 450ευρω οτι επαιζε σε καποιο απο τα Amazon του εξωτερικου το mi9 στα 450ευρω(ή Ισπανιας ή Ιταλιας αν θυμαμαι καλα),αρα τσεκαρε το μηπως σε ενδιαφερει.

Κατα τα αλλα δεν μπορουμε να προτεινουμε κατι συγκεκριμενο γιατι δεν γνωριζουμε στην χωρα σου τι τιμες παιζουν ανα τα μοντελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Καποιοι ανεφεραν στα 450ευρω οτι επαιζε σε καποιο απο τα Amazon του εξωτερικου το mi9 στα 450ευρω(ή Ισπανιας ή Ιταλιας αν θυμαμαι καλα),αρα τσεκαρε το μηπως σε ενδιαφερει.

Κατα τα αλλα δεν μπορουμε να προτεινουμε κατι συγκεκριμενο γιατι δεν γνωριζουμε στην χωρα σου τι τιμες παιζουν ανα τα μοντελα.

Καλη προταση, ευχαριστω πολυ! Ολλανδια οι τιμες ειναι γυρω στο 20% πανω, και επειδη δεν εχει σκρουτζομαγαζα (οχι πολλα εστω), ειναι καπως δυσκολο να βρεις συμφερουσες τιμες, εκτος αν παρεις κατι μεταχειρισμενο σε καλη κατασταση! Στην ουσια ψαχνω καποια εναλλακτικη για S9 που δεν εχει περασει απο το μυαλο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 26/2/2019 στις 7:47 ΜΜ, mixschino είπε

Καλησπερα παιδια, ψαχνω να αναβαθμισω το S8 μου. Θα το πουλησω περιπου 300 ευρω και λεω να βαλω αλλα 100 μαξιμουμ για καποιο μεταχειρισμενο. Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να ειναι επιπεδο σ8 και πανω, με amoled. Φυσικα η πρωτη επιλογη ειναι το S9, ομως ηθελα να ρωτησω αν εχετε καποια αλλη προταση. Ευχαριστω

Το S9 δεν ειναι η τρελη αναβαθμισαρα απ το S8. Ναι, ειναι βελτιωμενο αλλά μην περιμενεις να εντυπωσιαστεις. Το S10 ειναι καλη αναβαθμιση απ το S8, αν δεν εμπαινε στη μεση το οικονομικο.

Γενικα ειμαι της αποψης οτι δεν αξιζει να πας απο ναυαρχιδα στην αμεσως επομενη αλλά να αλλαζεις ανα 2 χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...