Προς το περιεχόμενο

Cosmote TV


Need Therapy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας. Έχω μια ερώτηση. 

Ό άντρας μου έβαλε Cosmote TV στο σπίτι αντί για τη ΝΟVA που είχαμε για χρόνια. 

Είμαι στ αλήθεια Η ΜΌΝΗ που θέλω να πάρω αντικαταθλιπτικά κάθε φορά που βλέπω, ή συχνότερα προσπαθώ να δω μια ταινία? Έλεος, 8 στις 10 είναι Ιρανικές, Σέρβικες, Αφγανικές, Ινδικές, Πακιστανικές, φαντάζεστε τι θεματολογίας, ανυπόφορα αργές, Αγγελόπουλος επί δέκα και χωρίς τουλάχιστον μια Καραΐνδρου αλλά με ανεκδιήγητο πνευστά κ κρουστά...

Επίσης Γερμανικές, Σουηδικές βαριάς κουλτούρας, Λαπωνικές(!)... να συνεχίσω?

Τα μπλοκμπάστερς καθυστερούν τουλάχιστον 5 ή 6 μήνες από τη  NOVA.

Κάποιες νύχτες με insomnia θέλω ψυχοφάρμακα ειλικρινά σας μιλάω μα αρνούμαι να τα πάρω για μια παλιοτηλεόραση.

Τέλος, ποια συνδρομητική πλατφόρμα παγκοσμίως που σέβεται τον εαυτό της δεν έχει εντάξει τα κανάλια Eurosport? Ένα τένις μου είχε μείνει, πάει κι αυτό. 

Σας εκλιπαρώ για τη δική σας γνώμη. Έχετε την ίδια ή παρόμοια άποψη, ή εγώ χρειάζομαι ψυχίατρο? 

Ευχαριστώ! 

2 λεπτά πριν, Need Therapy είπε

Γεια σας. Έχω μια ερώτηση. 

Ό άντρας μου έβαλε Cosmote TV στο σπίτι αντί για τη ΝΟVA που είχαμε για χρόνια. 

Είμαι στ αλήθεια Η ΜΌΝΗ που θέλω να πάρω αντικαταθλιπτικά κάθε φορά που βλέπω, ή συχνότερα προσπαθώ να δω μια ταινία? Έλεος, 8 στις 10 είναι Ιρανικές, Σέρβικες, Αφγανικές, Ινδικές, Πακιστανικές, φαντάζεστε τι θεματολογίας, ανυπόφορα αργές, Αγγελόπουλος επί δέκα και χωρίς τουλάχιστον μια Καραΐνδρου αλλά με ανεκδιήγητο πνευστά κ κρουστά...

Επίσης Γερμανικές, Σουηδικές βαριάς κουλτούρας, Λαπωνικές(!)... να συνεχίσω?

Τα μπλοκμπάστερς καθυστερούν τουλάχιστον 5 ή 6 μήνες από τη  NOVA.

Κάποιες νύχτες με insomnia θέλω ψυχοφάρμακα ειλικρινά σας μιλάω μα αρνούμαι να τα πάρω για μια παλιοτηλεόραση.

Τέλος, ποια συνδρομητική πλατφόρμα παγκοσμίως που σέβεται τον εαυτό της δεν έχει εντάξει τα κανάλια Eurosport? Ένα τένις μου είχε μείνει, πάει κι αυτό. 

Σας εκλιπαρώ για τη δική σας γνώμη. Έχετε την ίδια ή παρόμοια άποψη, ή εγώ χρειάζομαι ψυχίατρο? 

Ευχαριστώ! 

 

Επεξ/σία από Need Therapy
Διόρθωση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...