Προς το περιεχόμενο

Alcatel 511 vs Nokia 3310 +questions


orestis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε παιδια ψαχνω ψαχνω στο νετ και δεν βρισκω:<p>1) Εχει Τ9 ελληνικο ;

2) Εχει καλη δονηση κλπ ;

3) Σημαντικο: το ακουστικο του ακουγεται καλα; Ειχα ακουσει απο ενα φιλο που ειχε ενα αλλο μοντελο(δε θυμαμαι ποιο) οτι οταν τον παιρνανε δεν ακουγε τιποτα και επρεπε να ηταν ησυχο το μερος για να ακουσει.<p>Εγω τωρα εχω το 3310 και ειμαι πολυ ικανοποιημενος γιατι :<p>1) στελνω ανετα μηνυματα με το Τ9

2) εχει ανετο μενου

3) ακουγεται πολυ καθαρα

4) εχει καλη δονηση<p>αυτα ειναι τα χαρακτηριστικα που με ενδιαφερουν κυριως σε ενα κινητο. Αν ειναι μικρο και ελαφρυ, δε λεω οχι. Να μην παρω το 511 τζαμπα ομως αν ειναι μπακατελα! logos και ringtones δεν με νοιαζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file to 511 to agorasa kai go kai einai poli kalo exei poli kali donisi kai dinati den exei akoma elliniko t9 exei aggliko omos alla mesa sto mina tha bgei upgrate kathos tha bgei kai to hands free pou tha einai kai rafiofonaki mazi,

to akoustiko akougete teleia afou exei mia para poli kali anoixti akroasi.

2 ellatomata mono den leei posa grammata menoun gia mhnuma kai oi polifonikoi ixoi den akougonte poli dunata, akougonte teleia alla oxi dinata

to menou poli kalo kai euxristo<p>auta, tha sto sinistousa na to pareis giati kai go prin imoun kolimenos sta nokia alla otan to doulepsa einai teleio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...