Προς το περιεχόμενο

6.60€ Κουπόνι στο Ebay.ca


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η προσφορά είναι για 10$ κουπόνι χωρίς ελάχιστη παραγγελία από το Ebay του Καναδά.

ΠΡΟΣΟΧΗ! : Ισχύει μόνο για νέους χρήστες και όποιον δεν έχει αγοράσει από το ebay τους τελευταίους 12 μήνες!

Για να πάρετε το κουπόνι επισκεφθείτε τη σελίδα: https://welcome.ebay.ca/Welcome/

Επεξ/σία από kdoumani
  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για νεους χρηστες ομως δεν νομιζω να ισχυει, γιατι εγραψε μετα "θα σας ερθει το κουπονι αν εχετε εσεις επιλεγει απο το ebay για κουπονι"

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kdoumani είπε

Η προσφορά είναι για 10$ κουπόνι χωρίς ελάχιστη παραγγελία από το Ebay του Καναδά.

ΠΡΟΣΟΧΗ! : Ισχύει μόνο για νέους χρήστες και όποιον δεν έχει αγοράσει από το ebay τους τελευταίους 12 μήνες!

Για να πάρετε το κουπόνι επισκεφθείτε τη σελίδα: https://welcome.ebay.ca/Welcome/

Arigatou αλλα να ρωτήσω  κατι? Απο evay. Ca οτι και να αγορασω δεν θα πληρωσω τα κερατα μου στο τελωνειο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά είναι 10 καναδικά δολάρια, όχι αμερικανικά.

Έχει βρει κανείς τίποτα που να αξίζει από τα eligible items που να γίνεται και ship Ελλάδα; Στα λίγα που το είδα δεν βρήκα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Jangos είπε

Εμένα μου βγάζει 6.63 €  και όχι 10 $.

Thank You!  If you are eligible, we will email you within 48 hours with your €6.63 coupon code.

Άρα δύσκολο ν'αξίζει, μιας και τα μεταφορικά θα είναι αρκετά περισσότερα από κάποιο ευρωπαϊκό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MessatsuRoku είπε

και πες οτι παιρνεις κουπονι... το shipping δεν θα ειναι κανενα εικοσαρικο?

😂😂 Όχι?

Από κινα αγόρασε κάτι τετοιας αξίας και είσαι μια χαρά ;) Πάτα free shipping και είσαι κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...