Προς το περιεχόμενο

[Τιμονιέρα]Logitech G29 με μεταφορικά@ 186 ευρώ @amazon.fr Gaming Week


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό τον καιρό τρέχει προωθητική ενέργεια σε προϊόντα Logitech με επιπλέον έκπτωση 20% στις τιμές και έχει ισχύ έως τις 27 Μαρτίου.

Η λίστα των προιόντων που συμμετέχουν είναι εδώ.

Ενδεικτικά το Logitech G213 κοστίζει 51 ευρώ με μεταφορικά. Μπορεί να συνδυαστεί και με άλλα προϊόντα της προσφοράς από ότι είδα.

 

Αποτέλεσμα εικόνας για logitech g29

 

Η τιμονιέρα του τίτλου στα 186,38 ευρώ με μεταφορικά από το amazon.fr. Ο λεβιές στα 37,47 με μεταφορικά.

Συνολικό κόστος και για τα δύο στα 218,86 ευρώ με μεταφορικά. 

Συμβατή με PC,  PS4 & PS3.

Ελλάδα από 230 ευρώ η τιμονιέρα και από 42 ευρώ ο λεβιές (συν μεταφορικά, αντικαταβολές κτλ).


 

 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dtasos80 είπε

Εμένα μου βγάζει 39,54  μεταφορικά και για τα δύο (τιμονιέρα και λεβιέ) κάτι που δενν το κάνει ιδιαίτερα συμφέρον σε σύγκριση με τιμές Ελλάδας.

Το κουπόνι το έβαλες ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtasos80 είπε

Εμένα μου βγάζει 39,54  μεταφορικά και για τα δύο (τιμονιέρα και λεβιέ) κάτι που δενν το κάνει ιδιαίτερα συμφέρον σε σύγκριση με τιμές Ελλάδας.

Δοκιμασε χωριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, dtasos80 είπε

Εμένα μου βγάζει 39,54  μεταφορικά και για τα δύο (τιμονιέρα και λεβιέ) κάτι που δενν το κάνει ιδιαίτερα συμφέρον σε σύγκριση με τιμές Ελλάδας.

Επιλεγεις χωριστά την τιμονιερα και χωριστά το λεβιέ από τα links που έχω στην ανάρτηση και σιγουρευεις ότι έχει επιλεγεί το κουπόνι και στις δύο. 

Αν το κάνεις από κινητό, πρέπει να ενεργοποιησεις το κουπόνι εσύ, αν το κάνεις από υπολογιστή νομίζω ότι ενεργοποιείται αυτόματα. 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...