Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματο Ποντίκι] Logitech G602 με 37€ @ amazon.es [TEΛΟΣ]


mpokwsths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ποντίκι του τίτλου στα 37€ τελική τιμή.

Λέει 1-2 μήνες για παράδοση (φάση skroutzo-μάγαζο 😂 ) αλλά μάλλον 3-4 εβδομάδες θα έλεγα από την εμπειρία μου.

Untitled.png.71875b32a1dd65f31d9a231fe5ffda6f.png

https://www.amazon.es/dp/B00ESVLW0O

Ελλάδα 58€ + μεταφορικά.

Επεξ/σία από mpokwsths
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mpokwsths είπε

Το ποντίκι του τίτλου στα 37€ τελική τιμή.

Λέει 1-2 μήνες για παράδοση (φάση skroutzo-μάγαζο 😂 ) αλλά μάλλον 3-4 εβδομάδες θα έλεγα από την εμπειρία μου.

 

Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση αλλά δεν θα πάρουμε, πήραμε πρόσφατα το G305! :D :P 

.

.

Μπράβο πάλι για την ανακάλυψη! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alfasss είπε

Αν και διαβασα μετριες κριτικές, τσίμπησα και γω ένα! ευχαριστώ TS :)

Όντως καλό είναι να δείτε κριτικές στο skroutz πριν προχωρήσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα το ποντίκι του τίτλου με το mx master γιατί ήθελα λευκό. Πληροφορω οτι έχει μεγαλύτερη αυτονομία και είναι πιο ποιοτικό οπότε στα 37 είναι η καλύτερη επιλογή .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρίτος χρόνος με το συγκεκριμένο ποντίκι, εντυπώσεις επιεικώς ανάμεικτες...στο χέρι μου κάθεται πολύ καλά δεν έχω παράπονο (έχω μεγάλη παλάμη)...όταν βάλω καινούργιες μπαταρίες πάει μια χαρά χωρίς αντιληπτό lag από εμένα, αλλά...τρώει σαν τρελό τις μπαταρίες λέμε (αυτό γινόταν από τον πρώτο καιρό)...έχω δώσει τα λεφτά του ποντικιού σε μπαταρίες 3 χρόνια τώρα...αυτά στο save mode ε...γιατί στο game mode είναι μόνο για μέσα σε παιχνίδι να το βάζεις...δεν το προτείνω σε κανέναν γιατί υπάρχουν πια πολύ καλύτερα ποντίκια και σε sensor και σε διάρκεια μπαταριών...αν έβγαινε με τον hero sensor της logi φυσικά θα το έπαιρνα ξανά γιατί με βόλεψε πολύ στο πιάσιμο του. Αν το πάρετε (που δεν το εύχομαι) υπολογίστε και 20 ευρώ για τον γνωστό φορτιστή και 4ΑΑ μπαταρίες της panasonic που έρχονται πακέτο με τον φορτιστή.

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Τρίτος χρόνος με το συγκεκριμένο ποντίκι, εντυπώσεις επιεικώς ανάμεικτες...στο χέρι μου κάθεται πολύ καλά δεν έχω παράπονο (έχω μεγάλη παλάμη)...όταν βάλω καινούργιες μπαταρίες πάει μια χαρά χωρίς αντιληπτό lag από εμένα, αλλά...τρώει σαν τρελό τις μπαταρίες λέμε (αυτό γινόταν από τον πρώτο καιρό)...έχω δώσει τα λεφτά του ποντικιού σε μπαταρίες 3 χρόνια τώρα...αυτά στο save mode ε...γιατί στο game mode είναι μόνο για μέσα σε παιχνίδι να το βάζεις...δεν το προτείνω σε κανέναν γιατί υπάρχουν πια πολύ καλύτερα ποντίκια και σε sensor και σε διάρκεια μπαταριών...αν έβγαινε με τον hero sensor της logi φυσικά θα το έπαιρνα ξανά γιατί με βόλεψε πολύ στο πιάσιμο του. Αν το πάρετε (που δεν το εύχομαι) υπολογίστε και 20 ευρώ για τον γνωστό φορτιστή και 4ΑΑ μπαταρίες της panasonic που έρχονται πακέτο με τον φορτιστή.

Είχα το ίδιο ποντίκι με το ίδιο ακριβώς πρόβλημα από την πρώτη μέρα. Έτρωγε τις μπαταρίες σαν τρελό... Διάβασα ότι είναι σύνηθες πρόβλημα. Οπότε, έστειλα στην Logitech μεσω του support site τους και το δέχτηκαν αμέσως. Μου έστειλαν καινούργιο ποντίκι το οποίο ήταν μια χαρά αυτή τη φορά και δεν ζήτησαν καν το ελαττωματικό πίσω. Η Logitech έχει μακράν το καλύτερο support που έχω δει...  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...