Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Οte tv go sports pack μέχρι τις 18-4-19


takinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

AΠOKTHΣTE ΔΩPEAN ΠPOΣBAΣH ΣTO COSMOTE TV GO KAI AΠOΛAYΣTE TOYΣ ΠPOHMITEΛIKOYΣ UEFA CHAMPIONS LEAGUE & EUROPA LEAGUE. ΣTEIΛTE ΔΩPEAN SMS ΣTO 1256 ME THN ΛEΞH GO ΓIA NA ΛABETE KΩΔIKOYΣ ΣYNΔEΣHΣ ΣTO COSMOTE TV GO. IΣXYΣ KΩΔIKΩN: AΠO 9/4 EΩΣ 18/4 MEΣANYXTA. ΓIA ΠPOBOΛH MEΣΩ 3G/4G AΠAITEITAI H XPHΣH MBYTE. ΠEPIΣΣOTEPEΣ ΠΛHPOΦOPIEΣ https://www.cosmote.gr/cosmotetv/go-app ΣAΣ EYXAPIΣTOYME  ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΠOY MAΣ ΔEIXNETE ΓIA THN ΛEITOYPΓIA THΣ EΠIXEIPHΣHΣ ΣAΣ.

Mάλλον αφορά εταιρικά συμβόλαια αν κρίνω απο την τελευταία πρόταση του sms που έλαβα

Εdit 

Το ενεργοποίησα .

Επεξ/σία από takinio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, pankostas είπε

EYXAPIΣTOYME ΓIA TO ENΔIAΦEPON ΣAΣ.     H ΠPOΣΦOPA ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH ΓIA TH ΣYNΔEΣH ΣAΣ.

και σε εμένα ακριβώς το ίδιο έχοντας Cosmote Double Play. Ίσως θα πρέπει να γίνει επεξεργασία του τίτλου του topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάρηκα οτι θα δώ τσουλού...

Προσπαθώ να συνδεθώ με browser (firefox & chromium) σε linux και δεν μου εμφανίζει καν την καρτέλα για σύνδεση.
Προσπαθώ να συνδεθώ απο windows (firefox & chrome) και ενώ συνδέομαι δεν μου παίζει τίποτα.
Εγκαθιστώ την εφαρμογή στο tablet (Nook HD+ με custom rom) χωρίς προβλήματα "rooting", αλλά ενώ συνδέομαι δεν μου παίζει τίποτα.
Προσπαθώ να εγκαταστήσω την εφαρμογή στο κινητό και μου πετάει μήνυμα οτι δεν μπορώ να αλλάξω συσκευή παρά μόνο σε 1 μήνα.

Τελικά θα δώ τσουλού, αλλά με τον πατροπαράδοτο τρόπο και όχι cosm(Π)ote tv...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, takinio είπε

AΠOKTHΣTE ΔΩPEAN ΠPOΣBAΣH ΣTO COSMOTE TV GO KAI AΠOΛAYΣTE TOYΣ ΠPOHMITEΛIKOYΣ UEFA CHAMPIONS LEAGUE & EUROPA LEAGUE. ΣTEIΛTE ΔΩPEAN SMS ΣTO 1256 ME THN ΛEΞH GO ΓIA NA ΛABETE KΩΔIKOYΣ ΣYNΔEΣHΣ ΣTO COSMOTE TV GO. IΣXYΣ KΩΔIKΩN: AΠO 9/4 EΩΣ 18/4 MEΣANYXTA. ΓIA ΠPOBOΛH MEΣΩ 3G/4G AΠAITEITAI H XPHΣH MBYTE. ΠEPIΣΣOTEPEΣ ΠΛHPOΦOPIEΣ https://www.cosmote.gr/cosmotetv/go-app ΣAΣ EYXAPIΣTOYME  ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΠOY MAΣ ΔEIXNETE ΓIA THN ΛEITOYPΓIA THΣ EΠIXEIPHΣHΣ ΣAΣ.

Mάλλον αφορά εταιρικά συμβόλαια αν κρίνω απο την τελευταία πρόταση του sms που έλαβα

Εdit 

Το ενεργοποίησα .

Προφανως για να μην δουλευει σε κανεναν αλλο, ειναι επιλεκτικη, οποιος εχει την προσφορα εχει λαβει ηδη sms, οποτε το θεμα δεν βοηθα κανεναν, το αντιθετο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...