Προς το περιεχόμενο

[Τέλος] Logitech MX anywhere 2 @amazon.fr | 36.6€


T0m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στο amazon.fr είναι στα 36,6€ μαζί με μεταφορικά.

Ελλάδα ξεκινάει από τα 49€ + μεταφορικά. 

Επεξ/σία από T0m
  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, petran91 είπε

Για gaming πως τα πάει? Ίσως είναι καιρός να αντικαταστησω το deathadder μου από το 2013..

 Gaming και ασύρματο είναι 2 έννοιες που δεν ταιριάζουν. Πάντως το συγκεκριμένο κάθε άλλο για gaming κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, petran91 είπε

Για gaming πως τα πάει? Ίσως είναι καιρός να αντικαταστησω το deathadder μου από το 2013..

Για gaming (ανάλογα για τι gaming μιλάμε βέβαια) πας σε άλλα. Καταρχήν είναι πολύ μικρό, ειδικά σε σχέση με το deathadder που έχεις θα σου φανεί σαν να κρατάς πινέζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasilis 07 είπε

 Gaming και ασύρματο είναι 2 έννοιες που δεν ταιριάζουν. Πάντως το συγκεκριμένο κάθε άλλο για gaming κάνει.

Με το καταλληλο ποντικι μια χαρα ταιριαζουν, εχω το G Pro της Logitech και ειναι αψογο. Το συγκεκριμενο δεν πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MessatsuRoku είπε

Με το καταλληλο ποντικι μια χαρα ταιριαζουν, εχω το G Pro της Logitech και ειναι αψογο. Το συγκεκριμενο δεν πιστευω

To θέμα είναι όμως πως αυτό που αναφέρεις έχει την 4πλασια τιμή αυτού εδώ (122Ε) και δεν ξέρω στην τελική αν δικαιολογείται αυτό το κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χρηση κανονικη και καθολου gaming το θεωρειται προσφορα? Εχω  πληκτρολογιο logitech υπαρχει περιπτωση ο δεκτης unifing να το δει? ΓΙα το bluetooth  παντως λενε οτι πρεπει να εχεις προσφατο laptop αλλιως δεν δουλευει(το δικο μου ειναι 2,5 ετων και το κοβω χλωμο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Capt.staros είπε

Για χρηση κανονικη και καθολου gaming το θεωρειται προσφορα? Εχω  πληκτρολογιο logitech υπαρχει περιπτωση ο δεκτης unifing να το δει? ΓΙα το bluetooth  παντως λενε οτι πρεπει να εχεις προσφατο laptop αλλιως δεν δουλευει(το δικο μου ειναι 2,5 ετων και το κοβω χλωμο).

Πρόσφατο είναι αυτό φίλε μου. Αν έχει ειδικά bluetooth 4.0 και πάνω δεν νομίζω να έχεις κάποιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thodoris20s είπε

Πρόσφατο είναι αυτό φίλε μου. Αν έχει ειδικά bluetooth 4.0 και πάνω δεν νομίζω να έχεις κάποιο θέμα.

Το ονομαζουν bluetooth smart ready και στον υπολογιστη  μου δεν εχω δει κατι τετοιο και ενας στα σχολια αναφερει οτι με laptop 3ετιας δεν λειτουργει. Περι ορεξεως βεβαια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Capt.staros είπε

Για χρηση κανονικη και καθολου gaming το θεωρειται προσφορα? Εχω  πληκτρολογιο logitech υπαρχει περιπτωση ο δεκτης unifing να το δει? ΓΙα το bluetooth  παντως λενε οτι πρεπει να εχεις προσφατο laptop αλλιως δεν δουλευει(το δικο μου ειναι 2,5 ετων και το κοβω χλωμο).

Αν και τα δύο έχουν δέκτη unifing, τότε μπορούν να δουλέψουν και τα 2 με ένα δέκτη. Εμένα τουλάχιστον λειτουργεί ένα πληκτρολόγιο και ένα ποντίκη με τον δέκτη (unifing) του ποντικιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...