Προς το περιεχόμενο

[Gaming Headset] Logitech G933 85,67€ @amazon.fr [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.amazon.fr/Casque-Logitech-Artemis-Spectrum-surround/dp/B01LPNWXS2

Σκρουτζ απο 128€ https://www.skroutz.gr/s/8065980/Logitech-G933-Artemis-Spectrum.html

 

Για οποιον δουλευει και ο κωδικος των ημερων για -10€, πεφτει κι αλλο.

Επεξ/σία από matrixxx
reds
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο λεει ηδη στον τιτλο οτι υπαρχει στον υπολογισμο τιμης ενα 10€ κουπονι που τρεχει εδω και μερες στο Γαλλικο αμαζον. Σε καποιους δεν δουλευει παρολα αυτα. Υποθετω το περασες; (στο τελευταιο βημα του τσεκαουτ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα πάντως δεν τον δέχεται τον κωδικό. Κανέναν από τους 3 που δίνει. Για αυτό και ρώτησα αν κάνω κάτι λάθος ή απλά πλέον δεν ισχύει ο κωδικός οπότε και θα πρέπει να αλλάξει και ο τίτλος. Αν ισχύει σε μερικούς τότε αναζητώ άτομο να μου τα αγοράσει!!! 😝

Επεξ/σία από gtferrari
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Thank you TS.Tο κουπόνι δεν λειτουργεί αλλά και στα 85 ευρώ είναι καλή τιμή για το συγκεκριμένο Headset.

Ήρθε η στιγμή να αλλαχτούν τα G930 :P

Επεξ/σία από 1.3power
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά . Αρκεί να μην σε χαλάει ότι είναι πλαστικά (αναφέρομαι μόνο στην κατασκευή όχι στην αντοχή) και περιμένεις με 75 euro να αγοράσεις ποιότητα κατασκευής. Καλό ασύρματο range, Καλό ήχο και μεγάλα CUP για τα αυτιά 

Επεξ/σία από zakailiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, gtferrari είπε

Σε εμένα πάντως δεν τον δέχεται τον κωδικό. Κανέναν από τους 3 που δίνει. Για αυτό και ρώτησα αν κάνω κάτι λάθος ή απλά πλέον δεν ισχύει ο κωδικός οπότε και θα πρέπει να αλλάξει και ο τίτλος. Αν ισχύει σε μερικούς τότε αναζητώ άτομο να μου τα αγοράσει!!! 😝

Ο κωδικος ειναι για 20 μερες, εχει καιρο που αρχισε αλλα εχει αλλες 10 μερες περιπου. Ισχυει δεν ισχυει σε σενα παντως, το σωστο ειναι στον τιτλο να ειναι η βασικη τιμη αφου δεν ισχυει για ολους. Αλλαζω εγω τον τιτλο και το κειμενο του #1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τσίμπησα και εγω τελικά ,πήρα και ενα σταντ που βρήκα με 10 ευρώ . Το μονο που με χάλασε λιγο ειναι το χρώμα ,προτιμουσα να ηταν μαύρα αλλα  η τιμη ειναι όντως πολυ καλη !

Κωδικός δεν με δούλεψε και έμενα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά τι γίνετε με τις παραγγελίες σας;

Από 16 του μηνός στο στείλανε στην iparcel και ακόμα δεν έχει φύγει σύμφωνα με το tracking number. 

Επίσης παρήγγειλα και ένα σετ την ίδια μέρα της tefal και ενώ δείχνει ότι υπάρχει σε στοκ ακόμα δεν μου το έχουν στείλει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...