Προς το περιεχόμενο

BlitzWolf® BW-SHP2 16A Smart WIFI Socket


kronos73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, η μπριζούλα αυτή βγαίνει στο BG με τον κωδικό 11,69 usd. Παίζει κατά καιρούς και πιο φθηνά; γιατί φαίνεται καλή τιμή. Όποιος την έχει είναι ικανοποιημένος;

image.png.c7f85d23399d5db6cc3a2c3365f337c3.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σπάω το κεφαλι μου κανα 6 μηνο τωρα και προσπαθώ να σκευτω που θα μου χρησίμευε μια τέτοια πρίζα για να την αγοράσω.. εσείς σε τι συσκευές τις χρησιμοποιητε? 

 

οσον αφορα τη συγκεκριμενη πριζα εχω δει πολλα videakia unboxing κ για τα λευτα της πρέπει νάνε εξαιρετική 

επεισης εχε στο νου σου οτι παίζει με 1 δολαριο παραπάνω η ιδια να βγαζει κ 2 usb Απο κατω , δε ξερω αν περνάει το κουπόνι 

BlitzWolf® BW-SHP5 

 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sndev είπε

σπάω το κεφαλι μου κανα 6 μηνο τωρα και προσπαθώ να σκευτω που θα μου χρησίμευε μια τέτοια πρίζα για να την αγοράσω.. εσείς σε τι συσκευές τις χρησιμοποιητε? 

Εγώ το σκέφτομαι για ένα θερμοπομπό που λειτουργεί επικουρικά κύριως τα βράδια στο παιδικό. Είναι πολύ εύκολο να προγραμματίσεις τέτοιες συσκευές να λειτουργούν συγκεκριμένες ώρες και δεν έχεις το άγχος αν το ξέχασες . Επίσης η συγκεκριμένη σου δίνει στοιχεία (και στατιστικά) κατανάλωσης οπότε μπορείς να τσεκάρεις πχ τι καίει πραγματικά ένα A/C.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ανοιγοκλείνω το πολυπριζο του υπολογιστή με έναν ψηφιακό χρονοδιακόπτη των 8-9€, από το skroutz.gr. Το πλεονέκτημα του είναι ότι δεν είναι εξαρτημένος από το ίντερνετ ή το ρεύμα καθώς έχει μπαταρία.

Δες αν αυτός η πρίζα θέλει οπωσδήποτε σύνδεση στο νετ για να ανοιγοκλείσει ή αποθηκεύει το πρόγραμμα τοπικά και χρειάζεται το ιντερνετ μόνο όταν το σετάρεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Την πήρα εγώ αλλά για κάποιον λόγο δεν μπορεί να μου την αναγνωρίσει η εφαρμογή, οπότε μου είναι άχρηστη, αν και συνδέεται με το ρούτερ μου. Μπορεί να μου έτυχε ελαττωματική, πάντως από το Banggood με αποζημίωσαν. 

Πάντως την είχα πάρει για να παίξω και επίσης προσπαθούσα να βρω χρήση. Μάλλον για κάτι φώτα κάτω από τον πάγκο της κουζίνας που θέλουν τρία διακοπτάκια για να ανάψουν όλα ενώ συνδέονται με την ίδια πρίζα την σκεφτόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...