Προς το περιεχόμενο

Revolut, N26 κλπ


stevengreeceGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Μιας και έχω κλείσει τα 18 άνοιξα λογαριασμό στην εθνική με debit card. Με λίγο ψάξιμο είδα για τα e bankings τα οποία έχουν αρκετά θετικά έναντι των συμβατικών τραπεζών. Άνοιξα δωρεάν λογαριασμό στην N26 χωρίς να βάλω χρήματα μιας και για κάποιο λόγο τα ψιλοφοβαμαι. Μήπως μου φάνε τα χρήματα ή κλείσει η εταιρεία? Τι γνώμη έχετε αξίζει κάποια από τις δύο? Μιας και θα ταξιδεύω αρκετά και εξωτερικό πιστεύω ότι και το κλείδωμα της κάρτας που έχουν οι N26 kai  revolut είναι μεγάλο θετικό πλεονέκτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι USA εδώ και μέρες και δόξα τω θεώ σύζυγος και κόρη τις έχουν τεστάρει και τις δύο χωρίς πρόβλημα Επίσης κανένα πρόβλημα με ξενοδοχεία 

Επεξ/σία από cumulus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

N26 κορυφή. Κανονική τράπεζα και το έχω τεστάρει με πολλές συναλλαγές. Revolut μου ζήτησε πρόσφατα ανανέωση των στοιχείων μου. Δε μου αναγνώριζε το διαβατήριο. Με την τρίτη προσπάθεια όλα οκ. Την προηγούμενη φορά έπρεπε να μιλήσω με τον προσωπικό τους και να βγάλω selfie με το δίπλωμα οδήγησης αφού η εφαρμογή είχε θέμα. Επίσης δε σου δίνει δικό σου τραπεζικό λογαριασμό όπως η N26. Ενημερώστε με αν κάνω κάπου λάθος.

Επεξ/σία από Ather
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ν26 κορυφαία! Η πιο φιλικη τραπεζα, με πολυ cool attitude γενικα και σου κανει και δωρο λεφτα αν μπεις με προσκληση (και σε αυτον που προσκαλει και σε αυτον που ανοιγει λογαριασμο). Απολυτος ελεγχος στα χρηματα και την καρτα σου, οπως επισης και πααααρα πολυ γρηγορη ενημερωση για καθε συναλλαγη. Οτι καλυτερο για ταξιδια σε χωρες χωρις € και για online αγορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 τωρα πια(αφου μπορεις να κανεις αγορες με ολες τις gr) ειναι μονο για ταξιδια που κερδιζεις απο ισοτιμια και προμηθειες...

Προσωπικο Ιban  εχουν και οι 2...

Κανονικη τραπεζα ειναι οσες μετεχουν με  Deposit guarantee schemes 100k euro

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...