Προς το περιεχόμενο

Πομπός FM ραδιοφώνου


SeedkunSX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους και ευχαριστω εκ των προτέρων.

Ενας συγγενής μου διαθέτει ένα ραδιοφωνικό σταθμό στην επαρχία. Τα κηχανιματα που έχει εκει είναι καπως απαρχαιωμένα, πριν λίγες μέρες λοιπον του καικε ο πομπός του ραδιοφώνου και λειτουργεί με έναν παλιό εφεδρικό ο οποίος ομως βγαζει πολυ χάλια ποιότητα. Αυτός είναι ο πομπός που στέλνει σημα σε έναν δεκτή ο οποίος βρίσκεται σε ένα βουνό και από εκει σε όλη την περιοχή από ότι μου έχει πει από το τηλεφωνο. 

Θα ηθελα λοιπον μια πρόταση για έναν οικονομικό πομπό ραδιοφώνου (όσο το δυνατο γινεται φυσικα χωρίς να είναι χάλια η ποιότητα του). Ξερω πως ειμαι ασχετος με το θέμα μα θα ηθελα να πάρω γνώμες σας πριν πάω σε κάποιο μαγαζι και με γδύσουν λόγω της ασχετοσύνης μου και γιατί οχι αν κάποιος πουλάει κάποιον ας τον προτείνει ή έστω αντίστοιχα λινκς. 

Εαν χρειάζεστε κάποια παραπανω στοιχεία γράψτε μου τι να ρωτήσω τον ανθρωπο για σας τα παραθέσω. 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων.

S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι εξειδικευμένα τεχνικά.

Αυτό που περιγράφεις πρέπει να είναι το ράδιο Link και δεν είναι πομπός ραδιοφώνου στα fm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κατι τέτοιο είναι από ότι έχω καταλάβει και εγω! Αλλά από τοτε που καικε το άλλο ακούγεται χάλια. Τι πρέπει να ρωτήσω για να γραψω με λεπτομέρειες εδω ετσι ώστε να με γίνω κατανοητός Νίκο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως νομίζω αυτούς του επισκευάζουν λόγο κόστους ένος νεόυ.Μετά νομίζω αυτά χωρίζονται σε κατηγορίες για την υσχιεί που θα πρέπει να εκπέμπουν.Πριν προβεί σε αγορά νέου ας δει μήπως απλά θέλει ένα γερό καλιμπράρισμα ο εφεδρικός που έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, SeedkunSX είπε

Ναι κατι τέτοιο είναι από ότι έχω καταλάβει και εγω! Αλλά από τοτε που καικε το άλλο ακούγεται χάλια. Τι πρέπει να ρωτήσω για να γραψω με λεπτομέρειες εδω ετσι ώστε να με γίνω κατανοητός Νίκο;

Σου ειπα και παραπάνω, Αυτά είναι επαγγελματικά μηχανήματα, Έχουν προδιαγραφές, ο φίλος σου φαντάζομαι είναι επαγγελματίας για να χει ραδιοφωνικό σταθμό, Άρα έχει τεχνική εταιρεία υποστήριξης-αντιπροσωπεία

.

Και δεν μιλάμε για 50 και 100 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...