Προς το περιεχόμενο

Μειώνονται οι πωλήσεις του PlayStation 4 καθώς η νέα γενιά της κονσόλας της Sony πλησιάζει


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βαλε στο παραπανω ομως τα ακριβοτερα παιχνιδια(κυριως day one)στο Ps4,βαλε και την συνδρομη για online και εδεσε το γλυκο.

Βεβαια ναι οκ στην Ελλαδα του pro,του Fifa και του call of duty εννοειται οτι η κονσολα ειναι προτιμοτερη.

Θες να σου πω εγω τι εκαναν πολλοι που τσιμπουσαν day one το ps4?Εμπαιναν στο κεντρικο θεμα του forum και ρωτουσαν ποια video club ειχαν παιχνιδια προς ενοικιαση γιατι δεν ειχαν οπως ελεγαν χρηματα για να αγοραζουν καινουργια παιχνιδια.

Μεταξύ μας (ή και όχι), έχω Xbox. Δίνει περισσότερα για λιγότερα χρήματα. (Βρίσκεις σε κλειδάδικα συνδρομή χρόνου για 36-37ευρώ πχ. )
Με τη συνδρομή σου δίνονται και καμιά 25-35 games το χρόνο. Δεν είναι ότι δεν έχεις να παίξεις... χρόνος δεν υπάρχει.
Από παιχνίδια είμαστε φουλ με αυτά τα 36-37ε το χρόνο. Είμαι σίγουρος ότι κάτι αντίστοιχο συμβαίνει με τις προσφορές του Steam.
Αντίστοιχα έχω παιχνίδια στο steam χωρίς να τα έχω τρέξει ποτέ. Λίγα είναι αυτά που πραγματικά με ενδιαφέρουν και τρώω τις ώρες μου.

Τώρα ναι, ΑΝ θες κάποιο συγκεκριμένο νέο παιχνίδι, θα τα σκάσεις. Πόσο περισσότερο κοστίζει από τον υπολογιστή το νέο παιχνίδι; 10ευρώ;
Το έχεις σε hard copy και το πουλάς μόλις το βαρεθείς. Κερασάκι το γεγονός ότι το πουλάς και συνεχίζει και παίζει online στο νέο ιδιοκτήτη. :)

Την έχω βγάλει αρκετά φθηνά και έχω ένα library που κυριολεκτικά δε ξέρω τι έχει μέσα. Αυτό βέβαια αφορά εμένα και τη διαχείριση που κάνω εγώ.
Άλλος μπορεί να πει ότι στο PC κατεβάζω τα games από τον "θείο" και δε με ενδιαφέρει το multiplayer (και άλλος μπορεί να πει για cfw στο PS4).
 

21 λεπτά πριν, xaerialtwistx είπε

Τότε τα ξαναλέμε όταν βγει για να μη λέμε στην τύχη πράγματα, προς το παρόν δεν έχει ξεπεράσει κανένα Playstation σε ετη. Και σαν υποστήριξη θεωρώ πως ούτε με σφαίρες δε θα φτάσει τα χρόνια των προηγούμενων κονσολών, εκτός αν μπορείς να φανταστείς το 2027 να παίζει ακόμα ο κόσμος με το PS4. Οι κονσόλες πλέον δεν είναι μόνες τους, έχουν να συναγωνιστουν και άλλες gaming πλατφόρμες.

Την υποστήριξη  της κονσόλας δε την υπολογίζω.
Εσένα μπορεί να σε ενδιαφέρει καθώς και το Τάκη το Σουγιά και τον Μάκη τον Πεταλούδα.
Τον πολύ τον κόσμο που θα τρέξει να αναβαθμίσει δε τον ενδιαφέρει.

Το PS5 στη καλύτερη των περιπτώσεων θα ανακοινωθεί επίσημα κάπου το 2020 και αν πάλι τους πάρουν 9 μήνες από την ανακοίνωση για την κυκλοφορία (βλέπε PS3), πιθανότατα να μιλάμε για μέσα 2021.

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, chocorello είπε

Μεταξύ μας (ή και όχι), έχω Xbox. 

Και πολυ καλα κανεις σε αυτη την περιπτωση στα αλλα πιο πισω περι 2013 pc ειναι που διαφωνουσα και ανεφερα το γιατι.

Και για το xbox και το ps4 μην κοιτας τωρα που ειμαστε στο τελος της γενιας και βρισκεις ποσα παιχνιδια καινουργια ή used σε τιμες χωμα(ή τωρα τελευταια με το gamepass και τα δωρεαν παιχνιδια απο xbox gold και ps plus),τα προηγουμενα χρονια δεν ηταν καθολου ετσι.

Το ιδιο θα γινει και με το ps5. Θα τρεξει παλι ποσος κοσμος να το αγορασει day one στην Ελλαδα σαν ενθουσιασμενοι που θα ειναι και μετα θα ψαχνει video club για να νοικιαζει παιχνιδια....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cfw θα κάνει το επόμενο μπαμ στις πωλήσεις ps4 . Στη χώρα μας υπάρχει και το αγκάθι με την εγγυηση όταν λες για επίσημο service sony παίζει και με τον  Τάκη το Σουγιά και τον Μάκη τον Πεταλούδα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και πολυ καλα κανεις σε αυτη την περιπτωση στα αλλα πιο πισω περι 2013 pc ειναι που διαφωνουσα και ανεφερα το γιατι.

Και για το xbox και το ps4 μην κοιτας τωρα που ειμαστε στο τελος της γενιας και βρισκεις ποσα παιχνιδια καινουργια ή used σε τιμες χωμα(ή τωρα τελευταια με το gamepass και τα δωρεαν παιχνιδια απο xbox gold και ps plus),τα προηγουμενα χρονια δεν ηταν καθολου ετσι.

Το ιδιο θα γινει και με το ps5. Θα τρεξει παλι ποσος κοσμος να το αγορασει day one στην Ελλαδα σαν ενθουσιασμενοι που θα ειναι και μετα θα ψαχνει video club για να νοικιαζει παιχνιδια....

Με το PS4 προέκυψε ιδιαίτερο θέμα καθώς δεν υπήρχε και backwards compatibility.
Τώρα πλέον οι περισσότεροι κονσολάκιδες είναι γεμάτοι από παιχνίδια (digital, live/psn, δισκάκια) και δε θα υπάρχει τέτοιος χαμός στη μετάβαση (αφού είναι δεδομένο το compatibility και στις 2 αντίπαλες κονσόλες).
Προσωπικά θα αγοράσω ένα Pro και ένα GTA με χρήματα από τη τσέπη μου και ότι άλλο μου δίνει η συνδρομή. Και πάλι το πρόβλημα θα είναι ο χρόνος, όχι τα παιχνίδια.

Α και ξέχασα κάτι πολύ σημαντικό. Οι συνδρομές είναι το μισό κόστος καθώς και τα παιχνίδια βγαίνουν πιο φθηνά από υπολογιστή...
...αν έχεις καλούς φίλους και κάνεις sharing :) Συνεπώς δεν υπάρχει θέμα κόστους παιχνιδιών/συνδρομής έτσι.

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι backwards compability και να δίνει σιγά μην κάτσω να παίξω τα παλιά εγώ. Εδώ δεν έχω χρόνο και υπομονή για τα καινούργια καλά καλά. Θα παίζω την αρχαιολογία;

Κάθε πράγμα στην εποχή του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Ο,τι backwards compability και να δίνει σιγά μην κάτσω να παίξω τα παλιά εγώ. Εδώ δεν έχω χρόνο και υπομονή για τα καινούργια καλά καλά. Θα παίζω την αρχαιολογία;

Κάθε πράγμα στην εποχή του.

Λολ, αυτό μπορείς να το πεις στον άλλο φίλο που αγοράζει PS3 παιχνίδια. :P

Anyway, μόλις τώρα είπα ότι κοστίζουν στο μισό οι τιμές που βλέπετε για τις κονσόλες με sharing με φίλο/οικογένεια.
50ε στο Steam και 60ε στη κονσόλα; Με φίλο πάει 30ε στη κονσόλα. Όμορφα, μεθανιώτικα. 😎

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chocorello είπε

Μεταξύ μας (ή και όχι), έχω Xbox. Δίνει περισσότερα για λιγότερα χρήματα. (Βρίσκεις σε κλειδάδικα συνδρομή χρόνου για 36-37ευρώ πχ. )
Με τη συνδρομή σου δίνονται και καμιά 25-35 games το χρόνο. Δεν είναι ότι δεν έχεις να παίξεις... χρόνος δεν υπάρχει.
Από παιχνίδια είμαστε φουλ με αυτά τα 36-37ε το χρόνο. Είμαι σίγουρος ότι κάτι αντίστοιχο συμβαίνει με τις προσφορές του Steam.
Αντίστοιχα έχω παιχνίδια στο steam χωρίς να τα έχω τρέξει ποτέ. Λίγα είναι αυτά που πραγματικά με ενδιαφέρουν και τρώω τις ώρες μου.

Τώρα ναι, ΑΝ θες κάποιο συγκεκριμένο νέο παιχνίδι, θα τα σκάσεις. Πόσο περισσότερο κοστίζει από τον υπολογιστή το νέο παιχνίδι; 10ευρώ;
Το έχεις σε hard copy και το πουλάς μόλις το βαρεθείς. Κερασάκι το γεγονός ότι το πουλάς και συνεχίζει και παίζει online στο νέο ιδιοκτήτη. :)

Την έχω βγάλει αρκετά φθηνά και έχω ένα library που κυριολεκτικά δε ξέρω τι έχει μέσα. Αυτό βέβαια αφορά εμένα και τη διαχείριση που κάνω εγώ.
Άλλος μπορεί να πει ότι στο PC κατεβάζω τα games από τον "θείο" και δε με ενδιαφέρει το multiplayer (και άλλος μπορεί να πει για cfw στο PS4).
 

Την υποστήριξη  της κονσόλας δε την υπολογίζω.
Εσένα μπορεί να σε ενδιαφέρει καθώς και το Τάκη το Σουγιά και τον Μάκη τον Πεταλούδα.
Τον πολύ τον κόσμο που θα τρέξει να αναβαθμίσει δε τον ενδιαφέρει.

Το PS5 στη καλύτερη των περιπτώσεων θα ανακοινωθεί επίσημα κάπου το 2020 και αν πάλι τους πάρουν 9 μήνες από την ανακοίνωση για την κυκλοφορία (βλέπε PS3), πιθανότατα να μιλάμε για μέσα 2021.

Άρα θα έχει αντέξει όσο το PS3 και όχι παραπάνω από αυτό λοιπόν. Και πάλι κάνουμε υποθέσεις. Και προφανώς μετράει η υποστήριξη, εσυ ανήκεις στην μειονότητα που παίρνει day one νέα κονσόλα και δεν ξανακοιταει πίσω. Οι περισσότεροι βολεύονται για μήνες με ότι έχουν περιμένοντας την κατηφόρα των τιμών (και την εμφάνιση ουσιαστικών τίτλων).

Επίσης μην ξεχνάς ποσο καιρό άντεξε το PS4 την πίεση από τις τεχνολογικές εξελίξεις. 3 'ολοκληρα' χρόνια πριν βγάλει το αναβαθμισμένο Pro. Μιλάμε ήδη για συντριπτική ήττα. (ειδικά αφού δε σε νοιάζει το ότι τα παιχνίδια βγαίνουν ακόμα στο αδυναμο PS4)

Επεξ/σία από xaerialtwistx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, xaerialtwistx είπε

Άρα θα έχει αντέξει όσο το PS3 και όχι παραπάνω από αυτό λοιπόν. Και πάλι κάνουμε υποθέσεις. Και προφανώς μετράει η υποστήριξη, εσυ ανήκεις στην μειονότητα που παίρνει day one νέα κονσόλα και δεν ξανακοιταει πίσω. Οι περισσότεροι βολεύονται για μήνες με ότι έχουν περιμένοντας την κατηφόρα των τιμών (και την εμφάνιση ουσιαστικών τίτλων).

Είμαι από αυτούς που θα πάρουν κονσόλα όταν θεωρώ ότι αξίζει η αγορά της. Μακάρι να γυρνούσα το χρόνο πίσω και να αγόραζα day1 μια κονσόλα αυτής της γενιάς. Άξιζε. Όταν υπάρχει νέα γενιά χάνεται όλο το ενδιαφέρον για τη προηγούμενη.
Γνωρίζεις εκ των υστέρων ότι αν αγοράσεις νέο game για τη προηγούμενη γενιά, απλώς θα πάρεις ακριβά ένα αρκετά κομμένο παιχνίδι, ένα παιχνίδι που κανείς δεν ενδιαφέρεται για την "κακή" έκδοσή του στη παλαιότερη γενιά. Τα ποδοσφαιράκια είναι ένα πολύ καλό παράδειγμα.,

 

2 ώρες πριν, xaerialtwistx είπε

πίσης μην ξεχνάς ποσο καιρό άντεξε το PS4 την πίεση από τις τεχνολογικές εξελίξεις. 3 'ολοκληρα' χρόνια πριν βγάλει το αναβαθμισμένο Pro. Μιλάμε ήδη για συντριπτική ήττα. (ειδικά αφού δε σε νοιάζει το ότι τα παιχνίδια βγαίνουν ακόμα στο αδυναμο PS4

Το PS4 μια χαρά άντεξε και αντέχει. Η πίεση προήλθε ξεκάθαρα από το trend με τις 4Κ/HDR τηλεοράσεις. Έξτρα φράγκα από το hype πήγανε να βγάλουν οι εταιρείες και καλά κάνανε. Μη λέμε πάλι τα ίδια. Ποτέ κανείς δεν προτίμησε κονσόλα από PC για τα γραφικά της.

Και για άλλη μια φορά: το αδύναμο PS4 παίζει παιχνίδια που υπολογιστής της εποχής για να καταφέρει να τρέξει ήθελες χιλιάρικο τότε.
Ότι μα ότι και να λέμε εδώ μέσα, αυτό δεν αλλάζει.

Επεξ/σία από chocorello
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο φανατικός ,  αλλά δεν έχεις  X και ζαχαρώνεις PS4  για game sharing και ρεφενέ .   Απωθημένα μιας ζωής :P .Τελωσπαντων έχω όλα τα μοντέλα  και firmware ps4 μόνο για κάνα exclusive θα κάτσω λίγο . Όχι τυχαία . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Τόσο φανατικός ,  αλλά δεν έχεις  X και ζαχαρώνεις PS4  για game sharing και ρεφενέ .   Απωθημένα μιας ζωής :P .Τελωσπαντων έχω όλα τα μοντέλα  και firmware ps4 μόνο για κάνα exclusive θα κάτσω λίγο . Όχι τυχαία . 

Τόσο λάθος :P

Game/service sharing κάνεις μια χαρά και στο Xbox. PS4 αν έπαιρνα θα ήταν καθαρά λόγο περισσότερου κόσμου στα online lobbies. Για κανένα άλλο λόγο. Φανατικός επειδή τα βάζω κάτω και τα υπολογίζω; Δε νομίζω.

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο xbox είναι καπως loose με το family η sony κυνηγάει accounts ποιο επικίνδυνο νομίζω .Τελοσπαντων καλά κάνεις άμα έχεις και φίλους που σε αφήνουν .Eιδικά στη sony δεν θα έδινα σε κανένα είναι μεγάλο το ρίσκο για ban του sharing άμα έχεις ρίξει και πολλά λεφτά . Εκτός αν έχεις πολλούς δευτερευοντες με κάνα δυο παιχνίδια στο καθένα και δε σε νοιάζει τόσο .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Στο xbox είναι καπως loose με το family η sony κυνηγάει accounts ποιο επικίνδυνο νομίζω .Τελοσπαντων καλά κάνεις άμα έχεις και φίλους που σε αφήνουν .Eιδικά στη sony δεν θα έδινα σε κανένα είναι μεγάλο το ρίσκο για ban του sharing άμα έχεις ρίξει και πολλά λεφτά 


Δε μου έχει χρειαστεί ακόμα το game sharing αλλά δεν το αποκλείω στο μέλλον (υπαρχει η δυνατότητα :P ).
Γενικά είμαι φουλ απο παιχίδια και δεν αγοράζω και τίποτα, ήρθε και το game pass με 1ευρώ και έδεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, xaerialtwistx είπε

Πως ακριβώς έβγαλες ότι η γενιά αυτή έζησε / ζει περισσότερο; Κάθε 6-7 χρόνια βγαίνει νέο Playstation από τότε που παρουσιάστηκε το PS1. Το PS4 βγήκε πριν μόλις 5 1/2 χρόνια. Και άσχετα από το πόσο διάστημα παίρνει κάθε φορά να παρουσιαστεί νέο Playstation, το PS2 έβγαζε παιχνίδια για 14 χρόνια και το PS3 για 12 χρονια. Αν αντέξει το PS4 να βγαζει παιχνίδια για 8 1/2 χρόνια ακόμα, το ξανασυζηταμε για τη γενιά που άντεξε περισσότερο.

Το ότι καποιος manager αποφάσισε να βγάλει νέο προϊόν γιατί είδε ανάδρομο Ερμη, δε σημαίνει πως καθόρισε και ποσό άντεξε ένα προϊόν στην αγορά. Αυτό το καθορίζει η αγορά και ιδιαιτέρως η second hand αγορά. Αντίστοιχα και για τα games. Το age of empires 2 παίζεται ενεργά εδώ και 20 χρόνια. Επειδή δεν πουλιέται σημαίνει ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρον ή ότι είναι νεκρό ;; Τι λογικές είναι αυτές;

7 ώρες πριν, chocorello είπε

Λολ, αυτό μπορείς να το πεις στον άλλο φίλο που αγοράζει PS3 παιχνίδια. :P

Anyway, μόλις τώρα είπα ότι κοστίζουν στο μισό οι τιμές που βλέπετε για τις κονσόλες με sharing με φίλο/οικογένεια.
50ε στο Steam και 60ε στη κονσόλα; Με φίλο πάει 30ε στη κονσόλα. Όμορφα, μεθανιώτικα. 😎

Αν ήμουν 20 χρόνων έχεις δίκιο. Είναι όμως 40 και από παιχνίδια έχω παίξει το σύμπαν, από τότε που βγήκαν στον κόσμο τα ηλεκτρονικά. Πια δεν με συγκινεί τόσο να δω γραφικά. Ωραία είναι αλλά δεν βιάζομαι. Παράλληλα τα περνώ όλα φθηνότερα και γνήσια. Δεν θα πιεστω, αν υπήρχε κάτι να μου κάνει τρελό μπαμ θα το αγόραζα, απλά πια δεν υπάρχει. Τίποτα δεν αντικαθιστά τις εποχές 1990-2005 που κάθε μήνα έβγαινε νέο game, τόσο σε γραφικά όσο και σε gameplay. 

Αν με καταλαβαίνεις.....

4 ώρες πριν, chocorello είπε

Είμαι από αυτούς που θα πάρουν κονσόλα όταν θεωρώ ότι αξίζει η αγορά της. Μακάρι να γυρνούσα το χρόνο πίσω και να αγόραζα day1 μια κονσόλα αυτής της γενιάς. Άξιζε. Όταν υπάρχει νέα γενιά χάνεται όλο το ενδιαφέρον για τη προηγούμενη.
Γνωρίζεις εκ των υστέρων ότι αν αγοράσεις νέο game για τη προηγούμενη γενιά, απλώς θα πάρεις ακριβά ένα αρκετά κομμένο παιχνίδι, ένα παιχνίδι που κανείς δεν ενδιαφέρεται για την "κακή" έκδοσή του στη παλαιότερη γενιά. Τα ποδοσφαιράκια είναι ένα πολύ καλό παράδειγμα.,

Το PS4 μια χαρά άντεξε και αντέχει. Η πίεση προήλθε ξεκάθαρα από το trend με τις 4Κ/HDR τηλεοράσεις. Έξτρα φράγκα από το hype πήγανε να βγάλουν οι εταιρείες και καλά κάνανε. Μη λέμε πάλι τα ίδια. Ποτέ κανείς δεν προτίμησε κονσόλα από PC για τα γραφικά της.

Και για άλλη μια φορά: το αδύναμο PS4 παίζει παιχνίδια που υπολογιστής της εποχής για να καταφέρει να τρέξει ήθελες χιλιάρικο τότε.
Ότι μα ότι και να λέμε εδώ μέσα, αυτό δεν αλλάζει.

Το ότι οι κονσόλες παίζουν πιο εύκολα games από pc και πιο οικονομικά είναι δεδομένο. Αυτό άλλωστε είναι και το market strategy, το product strategy και γενικά ο λόγος ύπαρξης. Φθηνότερο plug and play gaming καναπέ. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/4/2019 στις 12:15 ΠΜ, chocorello είπε

Είμαι από αυτούς που θα πάρουν κονσόλα όταν θεωρώ ότι αξίζει η αγορά της. Μακάρι να γυρνούσα το χρόνο πίσω και να αγόραζα day1 μια κονσόλα αυτής της γενιάς. Άξιζε. Όταν υπάρχει νέα γενιά χάνεται όλο το ενδιαφέρον για τη προηγούμενη.
Γνωρίζεις εκ των υστέρων ότι αν αγοράσεις νέο game για τη προηγούμενη γενιά, απλώς θα πάρεις ακριβά ένα αρκετά κομμένο παιχνίδι, ένα παιχνίδι που κανείς δεν ενδιαφέρεται για την "κακή" έκδοσή του στη παλαιότερη γενιά. Τα ποδοσφαιράκια είναι ένα πολύ καλό παράδειγμα.,

Το PS4 μια χαρά άντεξε και αντέχει. Η πίεση προήλθε ξεκάθαρα από το trend με τις 4Κ/HDR τηλεοράσεις. Έξτρα φράγκα από το hype πήγανε να βγάλουν οι εταιρείες και καλά κάνανε. Μη λέμε πάλι τα ίδια. Ποτέ κανείς δεν προτίμησε κονσόλα από PC για τα γραφικά της.

Και για άλλη μια φορά: το αδύναμο PS4 παίζει παιχνίδια που υπολογιστής της εποχής για να καταφέρει να τρέξει ήθελες χιλιάρικο τότε.
Ότι μα ότι και να λέμε εδώ μέσα, αυτό δεν αλλάζει.

1 ένσταση για τις 2 αρχικές προτάσεις σου:

Η αγορά Day 1 έχει το μειονέκτημα οτι δεν υπάρχουν καλά παιχνίδια και είναι λίγα.Είχα πάρει Το PS4 FAT τον Ιανουάριο του 2014,νομίζω πως ήταν η 2η παρτίδα που κυκλοφόρησε στην Ελλάδα.Το Killzone 3 υπήρχε που δεν άξιζε,έπαιζα βλακείες μέχρι να βγούν καλά παιχνίδια.Επίσης το αγοράζεις στην υψηλότερη τιμή.

Με το υπόλοιπο post συμφωνώ.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...