Προς το περιεχόμενο

8310 : A3izei ???


WaVe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εκανα και μου βγαζει v.03.07 3-10-01 NHM-7

Μπορω να κανω αναβαθμιση και πως ? Ευχαριστω πολυ. smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 Το ειχα παρει μολις πρωτοκυκλοφορησε το 8310 σαν γνησιος Nokakias που ειμαι. smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 Τι παραπανω εχει η νεα version???<p>[ 10-02-2002: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Γιάννης (Platano) ]<p>[ 10-02-2002: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Γιάννης (Platano) ]</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by Γιάννης (Platano):

<strong>Το εκανα και μου βγαζει v.03.07 3-10-01 NHM-7

Μπορω να κανω αναβαθμιση και πως ? Ευχαριστω πολυ. smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 Το ειχα παρει μολις πρωτοκυκλοφορησε το 8310 σαν γνησιος Nokakias που ειμαι. smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 Τι παραπανω εχει η νεα version???<p>[ 10-02-2002: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Γιάννης (Platano) ]<p>[ 10-02-2002: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Γιάννης (Platano) ]</strong><hr></blockquote><p>

To pas se ena Noki Club gia tin anavathmisi. Pare tilefono sto 080011NOKIA ke tha su pun to kontinotero.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κατοχος ενος 8310. Πριν ειχα το 6210 ακομα πιο πριν το 7110, το Τ28 και ενα BOSCH. To 8310(εκδοση λογισμικου 4.04) ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΟ. Εμενα σπανια εχει σβήσει και μονο αν το ζορίσω παρα πολυ (δηλαδη πατησω να σβησουν οι αναφορες, το κοκκινο κουμπακι και αλλα 2-3 για να παει στο μενου του νεου μυνηματος). Κατα τα αλλα εχει εξαιρετική αυτονομια, παρα πολυ ευχρηστο μενου, πολυ καλο καταλογο με πάρα πολλες μνήμες, ειναι ΠΟΛΥ γρηγορα στην καταγραφή κειμενου για SMS με λεξικο η χωρίς και η ποιοτητα του Ραδιοφώνου ειναι εξαιρετική. Τωρα οσο αναφορα στην εξωτερική εμφάνιση εγω το εχω ασημι και μαύρο με μαυρο πληκτρολογιο και ειμαι υπερευχαριστημενο.

Τα σχολιακια (γιατι περι σχολιακιων προκειται) τυπου για κοριτσια του νηπιαγωγίου μου θυμίζουν τα σχολια των NOKIAKIΔΩΝ για τις κεραίες των Ericsson (Moνο τον καλυτερων μοντελων ε...). Εγω ειμαι υπερευχαριστήμένος. Αν σε 3 μήνες παραδώσει πνευμα θα σας ενημερώσω αλλα μεχρι τώρα στηριξα την θεση μου επαρκώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...