Προς το περιεχόμενο

Xbox one X 329 ευρω στο καταστημα πλαισιο ???


Exodia The Forbidden One

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον παιδια σημερα ειχα παει στο πλαισιο στο περιστερι για να δω οθονη και κατα τυχη επεσε το ματι μου στο Xbox one X με τιμη 329, δεν το πιστευα ρωτησα ειναι εκθεσιακο μου λενε οχι τελικα το τσιμπησα κανονικα σφραγισμενο με 2 χρονια εγγυηση.

Στο περιστερι πρεπει να παιζει αλλο ενα κομματι  γιατι οταν πηγα υπηρχαν 2 ολα και ολα, για ψαχτειτε μηπως βρειτε και πουθενα αλλο την προσφορα .

Επεξ/σία από Exodia The Forbidden One
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Λοιπον παιδια σημερα ειχα παει στο πλαισιο στο περιστερι για να δω οθονη και κατα τυχη επεσε το ματι μου στο Xbox one X με τιμη 329, δεν το πιστευα ρωτησα ειναι εκθεσιακο μου λενε οχι τελικα το τσιμπησα κανονικα σφραγισμενο με 2 χρονια εγγυηση.

Στο περιστερι πρεπει να παιζει αλλο ενα κομματι  γιατι οταν πηγα υπηρχαν 2 ολα και ολα, για ψαχτειτε μηπως βρειτε και πουθενα αλλο την προσφορα .

Παντως την προηγουμενη εβδομαδα υπηρχε προσφορα στο αμαζον με 2 παιχνιδια μαζι με τα μεταφορικα στα 280 ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, slk200gr είπε

Παντως την προηγουμενη εβδομαδα υπηρχε προσφορα στο αμαζον με 2 παιχνιδια μαζι με τα μεταφορικα στα 280 ε

Μήπως ήταν 380€; Δε νομίζω να έχει φτάσει ποτέ 280€.

@Exodia The Forbidden One φοβερή κονσόλα πήρες με το καλύτερο χειριστήριο κιόλας, μην το ξεχνάμε!

Πιστεύω να έχεις και μια 4κ τηλεόραση να το χαρείς όπως πρέπει!

 

Επεξ/σία από zio10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λάθος ήταν τα βλ@μενα του δώσανε λάθος ετικέτα X με κατι τετοιο https://www.plaisio.gr/games/xbox-one/xbox-one-konsola/Microsoft-Xbox-One-Rocket-League-ZQ9-00328.htm

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη τιμη τα 329 ευρω και το χτυπαει καποιος αν θελει τωρα να παρει ονεΧ.

Πιστευω ομως επειδη η γενια φτανει στο τελος της ζωης της,μεσα στο ετος η ms θα ριξει τιμη στις κονσολες ονε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτοί κάνανε τράμπα τις ετικέτες αυτός ξέρει τι πήρε :P Αμα το χτυπαγανε στο σύστημα  479 . Πάντως μπράβο το deal του μήνα αλλά ένα  .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...