Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S10+ Review: Ό,τι καλύτερο έχει να προσφέρει η Samsung


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα ήταν να αγοράσω κινητό και ήμουν μεταξύ S10+ ή p30 pro και τελικά μετά από συγκρίσεις πήρα το mate 20 pro.

Μπείτε gsmarena και συγκρίνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Xvipes είπε

Πρόσφατα ήταν να αγοράσω κινητό και ήμουν μεταξύ S10+ ή p30 pro και τελικά μετά από συγκρίσεις πήρα το mate 20 pro.

Μπείτε gsmarena και συγκρίνετε.

Το mate 20 pro είναι η πιο value for money ναυαρχίδα που κυκλοφορεί σήμερα. Λίγο χειρότερος επεξεργαστής από το S10 αλλά πολύ καλύτερη αυτονομία , καλύτερη φωτογραφία αλλά χειρότερο βίντεο. Για business χρήση όμως δεν έχει αντίπαλο. Και μην ξεχνάτε ότι η Huawei βγάζει ΜΙΑ global έκδοση , όχι το πανηγύρι της Samsung. O Κινεζος αν συνεχίσει έτσι θα τους πάρει και τα σώβρακα καθώς τα chip που βγάζει είναι ένα χρόνο μπροστά από τη Samsung. Ο περσινός Kirin του Mate είναι ελάχιστα χειρότερος από τον φετινό Exynos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 13/5/2019 στις 6:06 ΜΜ, music_lover είπε

Το είδα από κοντά σε ένα mm και έπαθα σοκ με την οθόνη του, απίστευτη. Τηλεφωνάρα τι να λέμε τώρα με την ανάλογη τιμή φυσικά. Προσωπικά μου κάνει πιο πολύ κλικ το S10 παρά το S10+ λόγω βολικότερου μεγέθους αλλά μετά κάνουν κλικ κλικ τα μάτια μου όταν βλέπω πόσο κάνουν και μου φεύγει κάθε σκέψη 🤣 Ευχαριστούμε για το review!

το έχω και μπορώ να πω Έχει την καλύτερη οθόνη στην αγορά. και ο ήχος είναι  πολύ καλός επίσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, GEOZN8 είπε

Παιδιά μιας και σκέφτομαι για το s10 ισχύει ότι έχει πολύ χάλια αυτονομία?

Μια χαρά είναι σε όλα της η συσκευή χωρίς περικοπές πολλές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...