Προς το περιεχόμενο

Ένα laptop «φορτωμένο» με μερικούς από τους χειρότερους ιούς στην ιστορία πωλήθηκε σε δημοπρασία έναντι $1,3 εκατομμυρίων


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα το θέσω απλά. 

Αυτός που έδωσε τόσα χρήματα προφανώς έχει πλήρη άγνοια και πολύ χαμηλό iq και δεν ήξερε ακριβώς τι έκανε νομίζοντας ότι αγοράζει τέχνη.

Δεν εξηγείτε αλλιώς. Εκτός και αν απλά είναι ψεύτικη είδηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, CryMeaRiver said:

Ένα υπέροχο δώρο να πάρεις στην πρώην σου!!!!!

Μαλιστα κύριε Διευθυντά. Καταλαβαίνω, δεν υπάρχουν λεφτά. Μάλιστα.  Οκ, θα φέρω λάπτοπ από το σπίτι. Μάλιστα,  μην ανησυχείτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΤΟΣΟ ΚΕΡΟ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΕΜΗΣ ΤΑ ΛΑΙΚΑ ΠΕΔΙΑ ΣΤΑ ΓΙΟΥΠΟΡΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΙΟΥΤΣΙΣ ΚΑΙ ΚΟΛΑΜΕ ΙΠΑΤΗΤΗΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΙ Ο ΑΛΟΣ Ο ΤΕΛΕΥΤΕΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΟΥ ΛΟΥΚ ΜΆΙ ΛΑΠΤΟΠ ΙΖ ΚΑΠΟΥΤ ΔΙΣ ΙΖ ΑΡΤ ΛΕΤΣ ΜΈΙΚ ΜΟΝΕΪ... ΝΤΡΟΠΗ

Επεξ/σία από mordred
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα αμα βαλω το λαπτοπ του πατερα μου αγγελια καμια 50αρια χιλιαδες ευρω κι ερθει ο αλλος να μου ζητησει τα ρεστα, θα τον στειλω σ αυτο το λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε ένας φίλος μου είχε ένα PC χωρίς antivirus για χρόνια. Πας καλά του λέω; Του εγκαθιστω ένα και μπουμ 800+ ευπάθειες. Πόσο να έπιανε αυτό άραγε σε δημοπρασία; 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ποιό site ανέβασαν τη δημοπρασία, να ανεβάσουμε όλοι από ένα τέτοιο laptop κ με περισσότερους ιούς κιόλας, να ξεχρεώσουμε τα μνημόνια, να γίνουμε εμείς δανειστές της ΕΕ κ να είμαστε κ όλοι εκατομμυριούχοι.

Επεξ/σία από leonidas_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικτυο πανεπιστημιου 2006+ με οπτικες 1 gigabit download / upload

στην εστια 600 υπολογιστων δικτυο δουλευε ρολοι και ολοι κατεβαζαν τοτε οτι υπηρχε απο torrents μιλαμε για μαυρη τρυπα,

οταν ομως αναβε ενας συγκεκριμενος υπολογιστης ενος ασχετου φιλολογου (να πεις ηταν κανας Η/Υ που δοκιμαζε διαφορα),

ολο το δικτυο στην εστια επεφτε, αν τον ειχαμε κρατησει αυτον τον υπολογιστη αντι να τον κανουμε format θα τα ειχαμε κονομησει τωρα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ο "καλλιτεχνης" ηθελε να βγαλει χρημα,ο ηλιθιος που το πληρωσε τοσο,για ποιο λογο το εκανε;

Αν μπει σε υπολογιστη που χρησιμοποιειται σε "σεμιναρια" στο Ελλαδισταν θα βρει 3 κουβαδες ιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα  ο  Petraakiis77 από  το Μαραθόκαμπο  που στέλνει μόνο κατόπιν κατάθεσης  πουλάει ένα ολόιδιο στα 275 με τα μεταφορικά δικά του βρε παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ισχυει

Φίλος το 2012 είχε πάρει pc και δεν έβαζε anti-virus και τέτοια επειδή έλεγε κόλλαγε το pc του. 

Μετά από καμιά βδομάδα ανοιγοκλειναν μόνες τους οι οθόνες,το tray του CD και διάφορα άλλα παλαβά. Σκαναρει με anti-virus και ήταν τίγκα στους ιούς και άλλα παρόμοια 😂😂😂

Διαφωνω καθετως. εγω ειμαι χωρις antivirus τα τελευταια 4-5 χρονια. δεν ειχα ποτε θεμα. και των windows ειναι απενεργοποιημενο.

 

Επεξ/σία από emperor4her
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...