Προς το περιεχόμενο

Εκτός των ηλ. σκούπων Dyson... τι άλλο;


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτός από τις γνωστές designάτες, έξυπνες και χρηστικές ηλ. σκούπες Dyson, υπάρχει κάποια άλλη μάρκα που να είναι στην ίδια κατηγορία; Δηλαδή όμορφες, έξυπνες και χρηστικές.

Επεξ/σία από zoranb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VAX έχω χρησιμοποιήσει (upright) και ήμουν αρκετά ευχαριστημένος. Το μόνο "μείον" είναι τα φίλτρα που θέλουν πλύσιμο κάθε τόσο και αλλαγή στην 2 ετία. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ Dyson η οποία είναι αρκετά καλή, αλλά δεν ξέρω εαν η διαφορά τιμής δικαιολογεί την διαφορά απόδοσης (σίγουρα την δικαιολογεί εαν έχεις ζωά μέσα στο σπίτι).

Απο εκεί και πέρα, είναι τι προτιμά ο καθένας. Έχω γνωστούς που δεν θα άλλαζαν τις σκούπες με σακούλα με τίποτα, εγώ δεν θα άλλαζα σκούπα με κάδο με τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zoranb είπε

Εκτός από τις γνωστές designάτες, έξυπνες και χρηστικές ηλ. σκούπες Dyson, υπάρχει κάποια άλλη μάρκα που να είναι στην ίδια κατηγορία; Δηλαδή όμορφες, έξυπνες και χρηστικές.

τι να την κανεις την ομορφη τη σκουπα? δε θα την γαμ@@#$@$>..σκουπα ειναι

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, j0hnn1e είπε

 (σίγουρα την δικαιολογεί εαν έχεις ζωά μέσα στο σπίτι).

εγώ δεν θα άλλαζα σκούπα με κάδο με τίποτα.

Γιατί ειδικά εάν έχει ζώα κανείς δικαιολογείται η τιμή;
Γιατί ο κάδος είναι τόσο πλεονέκτημα; Eάν μαζεύει η σκούπα τρίχες κ σκόνες, είναι εύκολο να αδειάσουν αυτές από τον κάδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχω δοκιμάσει και τους δυο τύπους και αυτό βολεύει εμένα. Προσωπική προτίμηση είναι όπως είπα, από εκεί και πέρα ο καθένας διαλέγει ότι τον βολεύει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...