Προς το περιεχόμενο

H Κίνα ετοιμάζει τη δική της «μαύρη λίστα» με Αμερικάνικες εταιρείες


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
1 hour ago, Nikolas7_7 said:

με 4 ωρες την εβδομαδα συμβαση που κανουν ολοι?

Δεν είναι μόνο τα 4ωρα, αλλά αν δεν κάνω λάθος κι η αλλαγή μηνών εργασίας για να θεωρηθεί κάποιος άνεργος οι οποίοι έπεσαν από 6 σε 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 ώρες πριν, Tamtiriri είπε

Και ο Τσιπρας από 27% το  2013, στο 18% το 2019, πρέπει να είναι πολύ καλός πρωθυπουργός κ αυτός

Διάβασε λίγο ανάμεσα από τις γραμμές. 4ωρα, συμβάσεις ορισμένου χρόνου που έπεσαν από το 6μηνο στο δίμηνο και γενικά τεχνητά με πουστιες. Καμία σχέση με τον Τραμπ που κανονικά έριξε την ανεργία και η οικονομία της χώρας του καλπάζει. 

 

20 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Καταρχάς δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με αποκαλείς άσχετο. Είναι υβριστικό και προσβλητικό ακόμα και δίκιο να είχες. Και θα ήθελα να μου πεις τι εννοείς με το "νοσταλγούς συγκεκριμένων ιδεολογικων παρατάξεων".

Από τη στιγμή που δεν έχουμε ιδέα τι παίζει (σύμφωνα με τα λεγόμενά σου)(εγώ νομίζω πως έστω και μια μικρή ιδέα την έχουμε),πως και έχεις λάβει σαφή θέση υπέρ των ΗΠΑ;

Δεν πήρα σαφή θέση υπέρ των ΗΠΑ, τείνω όμως να πιστέψω αυτούς πάνω από τους Κινέζους γιατί αν μη τι άλλο όλοι ξέρουμε τι σημαίνει Κίνα, θέλω να ελπίζω τουλάχιστον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...