Προς το περιεχόμενο

To Netflix ετοιμάζει μία σειρά κινούμενων σχεδίων βασισμένη στο Magic: The Gathering


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, mourouzis2005 είπε

Ρε φιλε μου, γιατι το κανεις αυτο? Δηλαδη σε ενα θεμα που αφορα original παραγωγη Netflix ερχεσαι κι αμολας κατι τετοιο? Δεν μας είπες οτι το θες και τζαμπα γιατι δεν μπορεις να τα εχεις ολα αν δεν έχεις 7 συνδρομες (amazon, disney, apple, spotify) και για αυτο ο "θειος" ειναι ο καλύτερος. Ειμαι σιγουρος οτι κάποιος αλλος θα το κανει φυσικά. 

κάτσε ρε μεγάλε, σου φαίνεται περίεργο να θέλω να δω μια σειρά των 5 σεζόν που έχουν ολοκληρωθεί πριν απο 6 χρόνια? μας βάζουν 1-2 σεζόν και δεν βάζουν ποτέ την τελαυταία. Είναι σαν να σου δίνω να διαβάσεις τα 4 απο τα 10 κεφάλαια σε ένα βιβλίο και στο κάτω-κάτω δεν ζητάω να βάλουν καποια άλλη σειρά αλλά απλά αυτές που έχουν ήδη βάλει....οπότε δεν νομίζω οτι μιλάς σοβαρά εκτός αν τρολάρεις.

Επεξ/σία από gregory22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/6/2019 στις 12:16 ΜΜ, xaratsi είπε

Εχετε παρατηρησει οτι ακομα και σειρα για αποχετευτικο συστημα Βυζαντιου να βγαλει το Νετφλιξ,θα υπαρξει δελτιο τυπου στα σαιτ;

Σκεψη για τροφη ;)

Αυτο μου ακουγεται για επικη σειρα παντως! Απλα φαντασου το αποχετευτικο του Βυζαντιου αλα Κατακουζηνα σε παραγωγη Netflix. 
Αφηνω απλα αυτο εδω! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...