Προς το περιεχόμενο

[soundbar] JBL, Bar 3.1 MediaMarkt 349


li@m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιστορικό χαμηλό για την ηχόμπαρα οποιος ενδιαφέρεται. Ας μας διαφωτίσει όποιος γνωρίζει αν παίρνει και άλλο πτώση η τιμή.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_jbl-bar-31-1209235.html

Spoiler

Η πρώτη μου ανάρτηση be kind pls :)

20171207131740_jbl_bar_3_1.jpeg

Επεξ/σία από li@m
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

(για το σποιλερ, προς ολους: Μην μου αγχωνεστε και μην παιρνετε τα πραγματα προσωπικα!)

Καλη η τιμη, να προσθεσω το ιστορικο τιμων σκρουτζ και να πω οτι το ΜΜ το εχει βαλει 399 και 379 προσφατα. Σαν να θελει να ξεστοκαρει, λετε να το βαλει και 299; Αναλογα ποσα κομματια εχει διαθεσιμα.

2019-06-08_1235

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, matrixxx είπε

(για το σποιλερ, προς ολους: Μην μου αγχωνεστε και μην παιρνετε τα πραγματα προσωπικα!)

Καλη η τιμη, να προσθεσω το ιστορικο τιμων σκρουτζ και να πω οτι το ΜΜ το εχει βαλει 399 και 379 προσφατα. Σαν να θελει να ξεστοκαρει, λετε να το βαλει και 299; Αναλογα ποσα κομματια εχει διαθεσιμα.

2019-06-08_1235

Στο γαλλικο amazon 297€ εχει για τους Γαλλους, αν δεν πεσουν με τα μουτρα τωρα παιζει και να το ριξουν 299€ που βαραει καλυτερα στο ματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω στα 299 θα το χτύπηγα. Αν ξεστοκάρουν όπως λέει ο matrixxx και δεν προλάβουν έως BF τότε ίσως να πάει τότε στα <=299 ?

Ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδη νιωθω πολυ μαλακας που εδωσα πριν ουτε χρονο περιπου 500 ευρω,νομιζω πως ναι ειναι ΤΡΕΛΛΗ η τιμη για τη δυναμη που αγοραζει καποιος..δεν το συζηταω καν αν παει και 299 που λεει καποιος πιο πανω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η μονη λογικη να περιμενει καποιος δεν ειναι τα 300€ που αν τα δουμε ποτε. Ειναι η JBL bar 5.1 , με τα αποσπωμενα satellites. Αν βγει ποτε σε προσφορα γιατι ειναι flagship.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...