Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Sharp R1, 64,46€ @ Bangood


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

https://www.pcsteps.gr/219529-800άρα-μπάντα-b20-σε-κινέζικα-κινητά/

αν εχεις γυαλια φορεσετα και διαβασε. ΟΛΕΣ οι εταιρειες την εχουν. Wind και σαπια φρουτα 5ετιας.

επισης αναφερει και αλλες 2 παραμετρους.

....επαρχια...και,

εξωτερικο....

Εγώ τι είπα; όλες την έχουν τον ξέρουμε από μωρά. Απλά η wind την έχει ως βασική!! 

 

Δείξε μας link που να λέει ότι η βοντα και ο κοτε την έχουν βασική. Έχουν επένδυση σε άλλες μπάντες οι υπόλοιποι εκτός wind. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, vairass είπε

Εγώ τι είπα; όλες την έχουν τον ξέρουμε από μωρά. Απλά η wind την έχει ως βασική!! 

Δείξε μας link που να λέει ότι η βοντα και ο κοτε την έχουν βασική. Έχουν επένδυση σε άλλες μπάντες οι υπόλοιποι εκτός wind. 

Εσυ να δειξεις το link για αυτα που λες. Για τις βασικες και τις αναπληρωματικες. Ακου  λεει εγω να δειξω link. Εγω σου βαζω λινκ που γραφει οτι την εχουν ολοι...λολ

η απωλεια της B20 δεν εχει καμια σχεση με wind. Ειναι ενα προβλημα μικρο ή μεγαλυτερο σε ολες τις εταιρειες.  

Για καποιον που χρειαζεται 4g συχνα και ταξιδευει δεν συστηνεται η απωλεια της B20. Για καποιον που δεν χρησιμοποιιει το 4g τοσο πολυ ή δεν μετακινειται συνεχεια σε αλλες πολεις, πειραζει ελαχιστα και να μην εχεις την B20.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην μαλώνετε άδικα σας αναφέρω εγώ πραγματικό περιστατικό από προσωπική χρήση

Honor 6X χωρίς την Β20 στην περιοχή της Αριδαίας δυσκολευόταν ακόμα και στην 3g και ήταν με cosmote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, termitiss είπε

Για να μην μαλώνετε άδικα σας αναφέρω εγώ πραγματικό περιστατικό από προσωπική χρήση

Honor 6X χωρίς την Β20 στην περιοχή της Αριδαίας δυσκολευόταν ακόμα και στην 3g και ήταν με cosmote

Σε εθνικες οδους και περιφερειακες οδους, συνηθως υπαρχει κακο σημα και με την Β20, ή παιζεις μπαλα μονο με την Β20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η B20 χρησιμοποιειται απ ολες τις εταιριες και εκπεμπουν ολο και πιο πολυ απο αυτη.

Την θεωρω απαραιτητη γιατι το 3g μονο του ειναι εξαιρετικα αναξιοπιστο. 

Η Β20 ειναι για το 4g μονο,δεν εχει σχεση με το 3g.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σιγουρα η ελλειψη B20 ειναι αρνητικο και προσωπικα μια χαρα την εχω αισθανθει και στην Αθηνα με vodafone.

Κατα τα άλλα σε αυτα τα λεφτά απευθυνεται σε κοινο που μάλλον δεν τους καιει η ελλειψη (πχ το χουν δευτερο ή οι ανθρωποι που το χουν πρωτο μαλλον δεν ειναι τοσο απαιτητικοι... στη τελικη πως να εισαι απαιτητικος απο μια τέτοια συσκευη; ).

Προσωπικα το γλυκοκοιτάζω για δεύτερο. 

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μόλις το παρέλαβα εγώ. Το αγόρασε κάποιος αλλός; Αν ναι θα μπορούσε να μου πει πως βολεύτηκε με θήκη και προστασία οθόνης; Δεν μπόρεσα να βρω κάτι εύκολα από μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, takatakaros είπε

Παιδιά μόλις το παρέλαβα εγώ. Το αγόρασε κάποιος αλλός; Αν ναι θα μπορούσε να μου πει πως βολεύτηκε με θήκη και προστασία οθόνης; Δεν μπόρεσα να βρω κάτι εύκολα από μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα.

Το περιμένω εγώ .Δεν πήρα θήκη γιατί γράφει για R1s , δεν το τόλμησα μήπως είναι άλλο μοντέλο και με μείνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...