Προς το περιεχόμενο

Το Xbox Game Pass για PC φέρνει μια μεγάλη βιβλιοθήκη παιχνιδιών στα Windows 10 PC [Ενημέρωση]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτές είναι οι τιμές για Ελλάδα και το Game Pass για PC θα έχει αυτή την τιμή, 3.99€, όσο είναι ακόμη beta, μετά θα αυξηθεί σε 9.99€/μήνα

https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass#join

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, kalampakas. είπε

οσοι εχουν gamepass ή gold αν αγοράσουν ultimate με 1 ευρώ συγχωνεύονται όλα σε ένα. π.χ. είχα gold may 2020 και gamepass 08/19. έγινε συγχώνευση ως 08/2020, απίστευτο!

 Mία απο τα ίδια και εγω το game pass και gold μου έληγαν 11/2019 και με το game ultimate που ενεργοποιησα που το ειχε προσφορα με 1€ μου την πηγε 7/2020. καθαρισα για 1 χρόνο :) 

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγες μερες δοκιμασα την υπηρεσια με 1€. Κατεβασα το Forza Horizon 4... ηθελε Xbox controller. Κατεβαζω το Sea of Thieves... δεν εβρισκα ανθρωπο για να ξεκινησω να παιζω. Κατεβαζω το ARK...δεν κατεβαινει γιατι δεν ειναι διαθεσιμο για PC... πρακτικα τα πραγματικα διαθεσιμα για PC ειναι 5-6 παιχνιδια, ολα τα αλλα θελουν XBOX και φυσικα XBOX controller. οπως καταλαβαινετε, ηταν το μοναδικο 1€ που εχω κλαψει στην ζωη μου!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, gloup81 said:

Πριν λιγες μερες δοκιμασα την υπηρεσια με 1€. Κατεβασα το Forza Horizon 4... ηθελε Xbox controller. Κατεβαζω το Sea of Thieves... δεν εβρισκα ανθρωπο για να ξεκινησω να παιζω. Κατεβαζω το ARK...δεν κατεβαινει γιατι δεν ειναι διαθεσιμο για PC... πρακτικα τα πραγματικα διαθεσιμα για PC ειναι 5-6 παιχνιδια, ολα τα αλλα θελουν XBOX και φυσικα XBOX controller. οπως καταλαβαινετε, ηταν το μοναδικο 1€ που εχω κλαψει στην ζωη μου!

 

Πριν λίγες μέρες δεν είχε βγει η υπηρεσία οπότε έπαιζες μόνο ότι είχε τη σήμανση xbox anywhere. 

Διάβασε το άρθρο και δες την καινούρια λίστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, λευτερης13 είπε

να ρωτησω κατι εαν το παρεις κανεις δλδ συνδρομη μετα τον επομενο μηνα χρεωνεσαι αυτοματα;

Ναι, αλλά μπορείς να κάνεις διακοπή όποτε θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Hal9000 είπε

Ενημέρωση 10/6 : Σύμφωνα με νεότερη ενημέρωση της Microsoft, το μηνιαίο κόστος της υπηρεσίας θα είναι στα €7.99 μετά τον πρώτο μήνα προσφοράς στα €3.99.

Βασικά νομίζω μετά πάει 9.99.. Λέω και εγώ "μόνο" 3.99 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, λευτερης13 είπε

μηπως ξερεις πως?

Χωρίς να ξέρω αν έχουν αλλάξει τα βήματα γτ δεν έχω κάνει sub αυτή τη στιγμή, το cancel σίγουρα ισχύει και μπορείς να το κάνεις όποτε θέλεις.

https://www.windowscentral.com/how-cancel-xbox-game-pass-subscription-xbox-one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Live Gold μέχρι μέσα Οκτώβρη και Game Pass μέχρι αρχές Αυγούστου. Αν βάλω το Ultimate με το 1€ μέχρι πότε θα μου βγάλει ότι θα ισχύει η συνδρομή (στο περίπου); Gold και GamePass είναι με αυτόματη 3μηνη ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ababapanos είπε

εγω το εκανα . πληρωσα 1 ευρω το pass αλλα δεν μου ανανεωσε και το gold

Πριν το κάνεις, πότε έληγε το Gold και πότε το GamePass;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση αν αύριο πάρω ένα Xbox τα παιχνίδια θα δουλεύουν και εκεί;

 

Δηλαδή είναι και για PC και για Xbox με το ίδιο account?

Επεξ/σία από The__Blade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, The__Blade είπε

Ερώτηση αν αύριο πάρω ένα Xbox τα παιχνίδια θα δουλεύεουν και εκεί;

Δηλαδή είναι και για PC και για Xbox με το ίδιο account?

https://www.xbox.com/el-gr/xbox-game-pass/games?xr=shellnav Εδώ έχει τη λίστα με τα παιχνίδια. Λέει ποια είναι για PC-XBOX ή μόνο για PC ή μόνο για XBOX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...