Προς το περιεχόμενο

ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΕΣ ΣΟΣ


elemental demon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.καλησπέρα έδωσα χθες το αεππ σαν μάθημα απο τον κλαδο των οικονομικών και πληροφορικής και έγραψα το όνομα μου μέσα στις απαντήσεις πάνω πάνω αντί για το μάθημα. Ευτυχώς το είδε ο επιτηρητης και το διορθωσαμε αλλά μου μπήκε στο μυαλό η ιδέα ότι μπορεί να το έκανα στα αλλά και να μην το πρόσεξαν οι οι επιτηρητές .ο φίλος μου όταν έδωσε είχε κάνει το ίδιο λάθος και την επόμενη μέρα που έδινε τον είχε πει ένας καθηγητής ότι είχε γράψει το όνομα του στα μαθηματικά αλλα το σβησανε. το είχε δώσει το γραπτό και είχε φύγει δεν το πρόσεξαν(πως όμως το διορθωσαν αφού οι επιτηρητές δεν το πρόσεξαν;). Ξέρει κάποιος άμα τα τσεκάρουν τα γραπτα για λάθη πριν τα δουν οι βαθμολογητές; άμα κάνουν αυτόν τον έλεγχο για λάθη και δεν προσέξουν απροσεξιές παιδιών ετοτε το γραπτό μηδενίζεται; πραγματικά βοήθεια δεν αντέχω άμα ξέρει κάποιος οτιδήποτε θα με βοηθήσει

Επεξ/σία από elemental demon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείς. Ελέγχονται ξανά τα γραπτά (εκτός από τους επιτηρητές), στο σχολείο, μετά το τέλος της εξέτασης, πριν σταλούν στα βαθμολογικά κέντρα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και να σε μηδενισουνε που δεν παιζει αυτος δεν ειναι λογος να πεθανεις απο το αγχος.

Σημασια εχει η γνωση οχι ο βαθμος..

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...