Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή του Avengers: Endgame στους κινηματογράφους για να εκθρονίσει το Avatar


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως για οσους κραζουν την κινηση, προφανως δεν ειναι υποχρεωμενοι να πανε. Επιχειρηματικα ειναι εξυπνη κινηση, δημιουργουν hype και εκμεταλλευονται και το momentum του spiderman. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευκαιρία για σινεμά θερινό,γιατί είχα καιρό να πάω και ήταν μέσα στα στάνταρ που ήθελα να πάω να δω δεν έκατσε η φάση με παρέα κλπ και εκεί που σκεφτόμουν να πάω μόνος,κάτι μου έλεγε αστο καλύτερα περίμενε να βγει σε HD με εχτρά κλπ και έτσι τελικά δεν το είχα δει B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Τις καλες ταινιες δλδ τις βλεπεις καμια 100αρα φορες;

Δεν κατάλαβες τι είπα. Το infinity war, ηταν για εμενα ισως η καλύτερη ταινία που εχω δει. Δεν υπηρχε δευτερόλεπτο που να βαρέθηκα, από την άλλη το endgame ηταν μια μέτρια προς κακία ταινία, ειδικά οταν η Γιόχανσον ελεγε θα σου πεταξω το φυστίκοβούτυρο και ο κόσμος γελούσε μονο και μονο απο υποχρεωση (κατι σαν τα press conference του Κόκκαλη) ήταν η στιγμή που είπα τι μακακια βλέπω.

1 ώρα πριν, morgan21 είπε

Αυτή είναι η καλή εκδοχή. Εύχομαι να μην μιλάει για τορεντ

Γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
16 ώρες πριν, polaki είπε

Εσύ φίλε πόσα πληρώνεις? 

Με προσφορες 1+1 βρισκεις γύρω στα 4 ευρω εισιτηρια παντου πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, morgan21 είπε

Το ρεκόρ που έκανε και πολύ ήταν έτσι όπως κατάντησαν το έργο. Ο θορ ένας σαπιοκοιλιας ο οποίος δεν έκανε τίποτα σε όλη την ταινία και ένας hulk ο οποίος έπρεπε να τσακίσει τους πάντες σύμφωνα με τα κόμικ της μαρβελ, να είναι ένα τίποτα στην πρώτη ταινία και επίσης το ίδιο και στην δεύτερη. Να χρησιμοποιεί το σφυρί του θορ ο κάπτεν αμερικα καλύτερα από τον θορ και στο τέλος ο κάπτεν αμερικα να γίνετε ένας μαύρος! Δεν το λέω ρατσιστικά αλλά μαύρος σε κόμικ της μαρβελ δεν υπήρχε ποτε κάπτεν αμερικα.

οποτε πρέπει να συμβιβαστούν με τα εισιτήρια που έκαναν γιατί είναι ήδη αρκετά μεγάλο νούμερο για αυτό που παρουσίασαν.

Isaiah Bradley

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gdimitris είπε

Δεν κατάλαβες τι είπα. Το infinity war, ηταν για εμενα ισως η καλύτερη ταινία που εχω δει. Δεν υπηρχε δευτερόλεπτο που να βαρέθηκα, από την άλλη το endgame ηταν μια μέτρια προς κακία ταινία, ειδικά οταν η Γιόχανσον ελεγε θα σου πεταξω το φυστίκοβούτυρο και ο κόσμος γελούσε μονο και μονο απο υποχρεωση (κατι σαν τα press conference του Κόκκαλη) ήταν η στιγμή που είπα τι μακακια βλέπω.

Γιατί;

Για τον λόγο ότι αν κάτι σ αρέσει πρέπει να το πληρώσεις για να μπορούν οι δημιουργοί να βγάζουν κι αλλά έργα. Δεν είμαι κατά των τορεντ αλλά είμαι κατά στο να κατηγορούμε αυτούς που πληρώνουν επειδή εμείς βλέπουμε τσαμπε. 

Anyway το παλικάρι μιλάει για τις προσφορές με μισή τιμή εισιτηρίου όποτε όλα καλά. 

2 ώρες πριν, jimd6776 είπε

Με προσφορες 1+1 βρισκεις γύρω στα 4 ευρω εισιτηρια παντου πια

Και στα 3.75 βρίσκεις αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κορόιδα αυτοί που πληρώνουν 7.50 ευρώ.

1 ώρα πριν, Vigodu είπε

Isaiah Bradley

Ναι μου το είπε ένα παιδί πιο πίσω το γκουγκλαρα και το είδα. Φαίνεται που έχουν ξεφύγει μπόλικα κόμικ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα κουτί μου έκατσε γιατι δεν το πρόλαβα την πρωτη φορα. Δε διαβασα τα αλλα μηνυματα μη με σποιλεριάσετε(αν και ήδη έχω φάει κάποια ξωφαλτσα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, Miracle Worker said:

Εμένα κουτί μου έκατσε γιατι δεν το πρόλαβα την πρωτη φορα. Δε διαβασα τα αλλα μηνυματα μη με σποιλεριάσετε(αν και ήδη έχω φάει κάποια ξωφαλτσα). 

Δεν ξερουμε αν θα ερθει Ελλαδα ξανα ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αρμεγμα ειναι αυτο ρε disney. Το θεο τους δεν εχουν και ποτε δεν θα χορτασουν οσα δις και να βγαλουν. Μιλαμε για κερδη πανω απο 1000% στις περισσοτερες blockbuster ταινιες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το avatar παίχτηκε σε εποχή που δεν ήταν τόσο παρωχημένα τα (πολύ καλά) graphics σε ταινίες, με αποτέλεσμα να τραβήξει πολύ κόσμο λόγω της πρωτοπορίας του σαν ταινία.

Επίσης το avatar πήγε να το δει από περιέργεια και απλός  κόσμος που δεν ήταν φαν των ταινιών ε.φ. (πχ γυναίκες), γιατί δε χρειαζόταν να έχεις εντρυφήσει πρώτα στο marvel universe και να έχεις δει πριν άλλες 10 ταινίες, όπως με τους avengers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...