Προς το περιεχόμενο

[Laptop] HP 15-db0047nv (15.6" FHD, Ryzen 3 2200U, 4GB, 1TB, Radeon 530 2GB, W10) 249€ - Γερμανός [Τέλος]


Aurumnus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.germanos.gr/product/hp-laptop-15-db0047nv/20375556/#

Αλλού, το πιο φθηνό που βρήκα αυτή την στιγμή είναι στα 402,5€.

https://www.afasia.gr/laptop-hp-15-db0047nv-ryzen-3-2200u-4gb-1tb-54259.html

-.jpg

Επεξ/σία από Aurumnus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.germanos.gr/product/lenovo-laptop-ideapad-330s-15-6-fhd-i3-7020u-4gb-1tb/20373929/

έβαλε ξανά και αυτό (το είχε και στις αρχές του χρόνου) που παίζει να είναι καλύτερο λόγω οθόνης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Aurumnus είπε

Έχει τελειώσει.

εχω κανει παραγγελια για παρ. απο καταστημα . το θεμα ειναι ομως οτι διαβασα οτι δεν θα παρω ποντους go4more αν πληρωσω με καρτα στο καταστημα . γιατι αυτο?

δεν γινεται να τους πω οτι θελω τους ποντους εθνικης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MetronAriston είπε

εχω κανει παραγγελια για παρ. απο καταστημα . το θεμα ειναι ομως οτι διαβασα οτι δεν θα παρω ποντους go4more αν πληρωσω με καρτα στο καταστημα . γιατι αυτο?

δεν γινεται να τους πω οτι θελω τους ποντους εθνικης?

Δεν τρεχει καποια προσφορα απο go4more

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει σε αυτά τα λεφτά? Για ελαφρύ gaming ίσως, αλλά περισσότερο για browsing / music / movies. Υποθέτω ram και ssd δέχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Glikos είπε

Αξίζει σε αυτά τα λεφτά? Για ελαφρύ gaming ίσως, αλλά περισσότερο για browsing / music / movies. Υποθέτω ram και ssd δέχεται.

Έχει άλλη μια θύρα για ram καθώς και m. 2 για να βάλεις παράλληλα ssd και να κρατήσεις τον σκληρό δίσκο που έχει αν θες. Δέχεται και nvme. 

Σε παιχνίδια δε τον έχω δοκιμάσει, για τα υπόλοιπα μια χαρά είναι. Με την έξτρα ραμ εγώ είδα μεγάλη διαφορά, ssd ακόμη δε του έχω βάλει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από τα 2 που έβαλε ο Γερμανός σε προσφορά ποιο αξίζει πιο πολύ ;

Το Lenovo ( i3-7020u / 265€) έχει καλύτερη οθόνη, ποιότητα υλικών, ευκολότερη πρόσβαση για ενδεχόμενη αναβάθμιση, ενώ το HP (Ryzen 3 2200U / 249€) έχει καλύτερο επεξεργαστή, τα λέω σωστά ; Το ερώτημα είναι αν για τη χρήση που ενδείκνυνται τα 2 Laptop, θα δει κάποιος τρομερή διαφορά με τον επεξεργαστή, αλλιώς νομίζω καλύτερη επιλογή είναι το Lenovo. 

[ Όλα αυτά, βέβαια, σε περίπτωση που βρει κάποιος απόθεμα και στα 2 και μπορεί να επιλέξει.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, volleyball είπε

Παιδιά από τα 2 που έβαλε ο Γερμανός σε προσφορά ποιο αξίζει πιο πολύ ;

Το Lenovo ( i3-7020u / 265€) έχει καλύτερη οθόνη, ποιότητα υλικών, ευκολότερη πρόσβαση για ενδεχόμενη αναβάθμιση, ενώ το HP (Ryzen 3 2200U / 249€) έχει καλύτερο επεξεργαστή, τα λέω σωστά ; Το ερώτημα είναι αν για τη χρήση που ενδείκνυνται τα 2 Laptop, θα δει κάποιος τρομερή διαφορά με τον επεξεργαστή, αλλιώς νομίζω καλύτερη επιλογή είναι το Lenovo. 

[ Όλα αυτά, βέβαια, σε περίπτωση που βρει κάποιος απόθεμα και στα 2 και μπορεί να επιλέξει.]

lenovo πολυ καλυτερο φιλε

οθονη ειδικα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, volleyball είπε

Παιδιά από τα 2 που έβαλε ο Γερμανός σε προσφορά ποιο αξίζει πιο πολύ ;

Το Lenovo ( i3-7020u / 265€) έχει καλύτερη οθόνη, ποιότητα υλικών, ευκολότερη πρόσβαση για ενδεχόμενη αναβάθμιση, ενώ το HP (Ryzen 3 2200U / 249€) έχει καλύτερο επεξεργαστή, τα λέω σωστά ; Το ερώτημα είναι αν για τη χρήση που ενδείκνυνται τα 2 Laptop, θα δει κάποιος τρομερή διαφορά με τον επεξεργαστή, αλλιώς νομίζω καλύτερη επιλογή είναι το Lenovo. 

[ Όλα αυτά, βέβαια, σε περίπτωση που βρει κάποιος απόθεμα και στα 2 και μπορεί να επιλέξει.]

Εδώ μία σύγκριση των επεξεργαστών (που δεν μπορούν να αλλάξουν).

https://www.cpubenchmark.net/compare/AMD-Ryzen-3-2200U-vs-Intel-i3-7020U/3152vs3255

Στην τελική, αυτό που μετράει είναι που εσύ δίνεις μεγαλύτερη σημασία... οθόνη ή CPU.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...