Προς το περιεχόμενο

Lexmark s505


Michalhs30

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους έχω το παραπάνω μηχάνημα εδώ και αρκετά χρόνια και με έχει βολεψει απίστευτα διότι τα έχει όλα!είχα περίπου κανένα 6μηνο να τον χρησιμοποιήσω ξέροντας ότι πρέπει να καθαρίσω την κεφαλή του και εννοείται καινούργια μελάνια!να τονίσω ότι τα μελάνια είναι aftermarket και όχι τα original αλλά ψωνίζω χρόνια από το συγκεκριμένο μαγαζί χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα!εχθές λοιπόν τα έκανα όλα και δούλευε μια χαρά! σήμερα που τον άνοιξα για να κάνω μια εκτύπωση που ήθελα μήνυμα στην οθόνη"υπάρχει πρόβλημα με την κεφαλή εκτύπωσης"και δεν με αφήνει να κάνω τίποτα άλλο! αξίζει να ψάξω να τον φτιάξω η θα είναι τρελό το ποσό?αλλιώς θα ήθελα κάτι ανάλογο σε μηχάνημα, έχετε να προτείνετε κάτι? ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το ίδιο πολυμηχανημα. Πρώτη φορά που μου έβγαλε πρόβλημα η κεφαλή εκτύπωσης, μου έστειλε η lexmark χωρίς χρέωση καινούργια λόγω εγγύησης. Την 2η φορά που έβγαλε πάλι το ίδιο πρόβλημα (εκτός εγγύησης) η lexmark μου είπε ένα πόσο (δεν θυμάμαι ακριβώς) αλλά δεν άξιζε! Οπότε και πετάχτηκε! Να σημειώσω ότι εγώ χρησιμοποιούσα original μελανάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...