Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια. Βάσεις επαλ 2019


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Έγραψα 14.650 από επαλ πληροφορική, παίζει να πέσουν οι βάσεις Πειραιά (15.090) και χαροκοπειο (15.060) από την στιγμή που οι θέσεις εισακτέων έγιναν από 5% σε 10% ; 
Σχόλια ( 0 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, RazusV είπε

 Έγραψα 14.650 από επαλ πληροφορική, παίζει να πέσουν οι βάσεις Πειραιά (15.090) και χαροκοπειο (15.060) από την στιγμή που οι θέσεις εισακτέων έγιναν από 5% σε 10% ; 
Σχόλια ( 0 )

πέρυσι Ήταν πιο Πιο δύσκολα τα Θέματα στην python σε σχέση με φέτος και πέρυσι υπήρχε το 10% στα πανεπιστήμια αλλα ποτε δεν ξέρεις πως θα εξελιχθούν οι βάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

πέρυσι Ήταν πιο Πιο δύσκολα τα Θέματα στην python σε σχέση με φέτος και πέρυσι υπήρχε το 10% στα πανεπιστήμια αλλα ποτε δεν ξέρεις πως θα εξελιχθούν οι βάσεις.

Ο καθηγητής μου είπε ότι το Δ θέμα ήταν το πιο δύσκολο που έχει πέσει σε επαλ, και πέρσι ήταν 5% σε πανεπιστήμια, φέτος έγινε 10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, RazusV είπε

 Έγραψα 14.650 από επαλ πληροφορική, παίζει να πέσουν οι βάσεις Πειραιά (15.090) και χαροκοπειο (15.060) από την στιγμή που οι θέσεις εισακτέων έγιναν από 5% σε 10% ; 
Σχόλια ( 0 )

Ψάξε για τα στατιστικά ΕΠΑΛ 2019 και δες πως πήγαν οι υποψήφιοι. Εγώ που τα είδα κατάλαβα πως τα πήγαν πολύ χάλια και άρα νομίζω θα υπάρχει πτώση των βάσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην python τα θέματα ήταν σίγουρα πολύ δύσκολα. Το ποσοστό πήγε για τα αει από 5% στο 10% αλλά τα ΤΕΙ που τώρα γιναν αει πέρσι είχαν 20% η κάτι τέτοιο. Θέλω να πω ότι άλλαξαν τόσα πολλά πράγματα φέτος που δεν μπορείς να βγάλεις ασφαλή πρόβλεψη. Άποψή μου είναι ότι θα πέσουν οι βάσεις. Καλή επιτυχία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα σύγκριση με της περσινές βαθμολογίες όποιος θέλει να δει, αλλά από τι βλέπω γενικά πολύ χάλια ειδικά στην έκθεση που βάλανε θετός.

basis 2018-2019 sigrisi.txt

Επεξ/σία από smanlol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...