Προς το περιεχόμενο

Patriot Viper V330 & V361 7,35 & 9.80€- ΤΕΛΟΣ


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχίσανε να παίρνουν τηλεφώνα εε ? Δεν απάντησα , τι ήθελαν αραγε ? 😂😜😂 

Για την ιστορία εγώ είχα παραγγείλει ένα μηχανικό πληκτρολόγιο Viper ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άκυρο και εδώ, νομιζω θα το παραγγείλω σε κανονική τιμή οταν είναι πάλι διαθέσιμο με "παραλαβή" απο το κατάστημα.

Επίσης παραλίγο να τυφλωθώ απο αυτό το κίτρινο πράγμα.

epik.png

Επεξ/σία από SingSong
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Παρήγγειλα 2 headset Patriot Viper 361 που τα είχαν βάλει σε πολύ καλή έκπτωση και την επόμενη μέρα με πήραν τηλέφωνο να μου την ακυρώσουν όχι μόνο σε μένα αλλά και σε άλλα άτομα που έκαναν παραγγελίες και σε άλλα patriot περιφερειακά και όχι μόνο. 
Προφανώς πρόκειται για "λάθος" τιμές  και αντί να το παραδεχτούν λένε ψέματα πως δεν έχουν απόθεμα.
Γενικά αυτό το κατάστημα το έχει κάνει πολλές φορές στο παρελθόν και έχει καταντήσει να είναι ο κλόουν του forum στις ¨λάθος τιμές "  και μετά στις ακυρώσεις παραγγελιών...
Οπότε η έχουν "κακούς" υπαλλήλους η το κάνουν για την κίνηση και τα κλικς που όπως και να έχει δείχνει αντιεπαγγελματισμό.
Κριμα....."


Αυτό τους κότσαρα στην αρνητική κριτική που τους έκανα αν βέβαια εγκριθεί από το Skroutz 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

"Παρήγγειλα 2 headset Patriot Viper 361 που τα είχαν βάλει σε πολύ καλή έκπτωση και την επόμενη μέρα με πήραν τηλέφωνο να μου την ακυρώσουν όχι μόνο σε μένα αλλά και σε άλλα άτομα που έκαναν παραγγελίες και σε άλλα patriot περιφερειακά και όχι μόνο. 
Προφανώς πρόκειται για "λάθος" τιμές  και αντί να το παραδεχτούν λένε ψέματα πως δεν έχουν απόθεμα.
Γενικά αυτό το κατάστημα το έχει κάνει πολλές φορές στο παρελθόν και έχει καταντήσει να είναι ο κλόουν του forum στις ¨λάθος τιμές "  και μετά στις ακυρώσεις παραγγελιών...
Οπότε η έχουν "κακούς" υπαλλήλους η το κάνουν για την κίνηση και τα κλικς που όπως και να έχει δείχνει αντιεπαγγελματισμό.
Κριμα....."


Αυτό τους κότσαρα στην αρνητική κριτική που τους έκανα αν βέβαια εγκριθεί από το Skroutz 

Κάτι παρόμοιο και από εμένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gaius germanicus είπε

Τα χα πάρει από eshop  πριν 2 χρόνια 40 ευρω και τα χω ακόμα,για 10 ευρώ δεν το συζητώ ότι αξίζουν .

Μονο που φαγαμε ακυρο ολοι μας lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...