Προς το περιεχόμενο

[TABLET] LENOVO Tab 4 8 Plus Wi-Fi@ Germanos 129€


milos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω το προηγούμενο μοντέλο Tab 3 8 plus αλλά το 4G που έχει το ίδιο ακριβώς hardware (SD 625, 3GB RAM, 16GB ROM).

Παίρνει SD κάρτα και έχει δυνατά ηχεία με dolby Atmos. To είχα πάρει πέρυσι στα ~120 ευρώ από Gearbest. Άριστο! 

To tabletάκι στα χρήματα αυτά από Ελλάδα είναι μια χαρά vfm κατ΄εμέ και αξίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, taslikos είπε

Χωρίς την επιστροφή δεν αξίζει, στα 100 μια χαρά θα ήταν. Έχει βγάλει παλαιότερα πολύ πιο καλές προσφορές! 

Εναλλακτικά δηλαδή τι θα πρότεινες σ αυτά τα λεφτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Havik είπε

Σε μερικά το λέει " Κάνε τις αγορές σου με κάρτες Eurobank και κέρδισε επιπλέον 20% €πιστροφή για αγορές αξίας 249€ και άνω! " αλλά σε μερικά μοντέλα όπως αυτό δεν αναφέρει κάτι τέτοιο και μάλιστα την προσφορά το έχει σε μωβ χρώμα σε αντίθεση με τα άλλα που είναι γαλάζιο

image.png.74f4588998ef66486e7fc9219114ace5.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τα πράγματα είναι απλά μην τα μπερδεύετε. Για να πάρεις την προώθητικη έκπτωση της eurobank χρειάζεται αγορά άνω του ορίου. Μόνο στο ταμπλετ δεν παίρνεις (καρα αξίζει βέβαια και στα 129),μπορείς όμως να την πάρεις αν αγοράσεις μαζί αθροιστικά προϊόντα άνω των 250. Εγώ πχ στο παρελθόν είχα πάρει ένα πσ4 και ένα ρουτερ των 40 ευρώ και πήρα και για τα δύο προϊόντα το 20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site γραφει "Σημείωση: Για εξόφληση στο κατάστημα, δεν ισχύουν οι άτοκες δόσεις και το όφελος από τα προγράμματα επιβράβευσης Eurobank €πιστροφή και Εθνική Go4more. "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, runner69 είπε

Στο site γραφει "Σημείωση: Για εξόφληση στο κατάστημα, δεν ισχύουν οι άτοκες δόσεις και το όφελος από τα προγράμματα επιβράβευσης Eurobank €πιστροφή και Εθνική Go4more. "

Που το διαβασες αυτο? Στην σελιδα του promo δεν αναφερει κατι τετοιο.. μηπως εννοουν με αγορα online και εξοφληση στο καταστημα που οντως δεν ισχυει αλλα το λενε αοριστα για να μπερδεψουν κοσμο

 

5E007992-E04D-4252-9B7A-09244779AD7E.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, paparockas είπε

Που το διαβασες αυτο? Στην σελιδα του promo δεν αναφερει κατι τετοιο.. μηπως εννοουν με αγορα online και εξοφληση στο καταστημα που οντως δεν ισχυει αλλα το λενε αοριστα για να μπερδεψουν κοσμο

5E007992-E04D-4252-9B7A-09244779AD7E.png

Αν επιλέξεις να πληρώσεις στο κατάστημα. Λογικά είναι αυτό που λες. Το γράφει το ίδιο και εδώ.  Καλο ειναι να συμπληρωθεί και στο 1ο post.

Από τις συναλλαγές με €πιστροφή εξαιρούνται:

  • Οι πληρωμές λογαριασμών, η ανανέωση χρόνου ομιλίας και η φόρτιση προπληρωμένης κάρτας.
  • Οι παραγγελίες που κάνετε online αλλά παραλαμβάνετε και πληρώνετε σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/epixeiriseis-epistrofi/germanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χτύπησα 2 για τα πιτσιρίκια άρα πήγαμε στα 258 ευρω και άρα παίρνω το 20% σε επιστροφη ελέω eurobank. Έτσι μου ήρθαν 258*80%=206.4/2=103 ευρώ έκαστο. Μια χαρά!!

Άντε να δω πότε θα μπει το 19% της επιστροφής... Ελπίζω όχι έως όντως 31/8/19, αλλά νωρίτερα

Επεξ/σία από Braveheart1980
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα 2 και εγω για να βγει το 20% επιστροφή αλλά χρειάζομαι μονο το 1. Αρα οποιος θελει το άλλο στα 103€ που βγαίνει από την επιστροφή, ας μου στειλει pm. Σφραγισμενο προφανως.

 

Edit: Δοθηκε.

Επεξ/σία από Kapoios allos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...