Προς το περιεχόμενο

Creative Ηχεία 2.0, 79,90€ @e-shop.gr


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Creative GigaWorks T40 Series II Ηχεία 2.0

- Συνολική ισχύς: 32 watt RMS (2 x 16 watt)

- Συχνότητα απόκρισης: 50HZ - 20KHZ

- Τύπος σύνδεσης: 3.5mm Audio Input Jack

- Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

Η χαμηλότερη τιμή στον ανταγωνισμό είναι στα 100€.

https://www.e-shop.gr/creative-gigaworks-t40-series-ii-p-PER.500746

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Τα έχω (είχα) εδώ και μια 5ετία. Δυστυχώς με τον καιρό εμφάνισαν το γνωστό θέμα θορύβου από το αριστερό ηχείο.

Για πες τι θέμα είναι αυτό ακριβώς; Τα έχω κι εγώ αλλά δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tarantules είπε

Για πες τι θέμα είναι αυτό ακριβώς; Τα έχω κι εγώ αλλά δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

Ξαφνικά πριν από 1-1,5 χρόνο από το αριστερό έβγαινε θόρυβος (πως είναι το ραδιόφωνο όταν δεν παίζει ο σταθμός). Όπως καταλαβαίνεις ήχος δεν ακουγόταν.Και η πατέντα που έκανα για κάποιο διάστημα ήταν ότι το είχα αποσυνδέσει και άκουγα μόνο από το δεξί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vasilis 07 είπε

Ξαφνικά πριν από 1-1,5 χρόνο από το αριστερό έβγαινε θόρυβος (πως είναι το ραδιόφωνο όταν δεν παίζει ο σταθμός). Όπως καταλαβαίνεις ήχος δεν ακουγόταν.Και η πατέντα που έκανα για κάποιο διάστημα ήταν ότι το είχα αποσυνδέσει και άκουγα μόνο από το δεξί.

Και το κάνουν όλα ανεξαιρέτως ή είναι τυχαίο αν θα το παρουσιάσουν; Εγώ τα έχω από το '17 αλλά η αλήθεια είναι οτι δεν τα πολυχρησιμοποιώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, tarantules είπε

Και το κάνουν όλα ανεξαιρέτως ή είναι τυχαίο αν θα το παρουσιάσουν; Εγώ τα έχω από το '17 αλλά η αλήθεια είναι οτι δεν τα πολυχρησιμοποιώ.

Τυχαίο είναι όπως και όλα τα προβλήματα που εμφανίζονται. Ούτε εγώ τα χρησιμοποιούσα πολύ αλλά εμφανίστηκε το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ζητημα ειναι αν αξιζουν σε αυτα τα λεφτα γιατι εκει γυρω παιζουν κ monitor ηχεια

επισης διαβαζω σε reviews απο διαφορα amazon οτι εχουν ενα αυτοματο power saving mode το οποιο τα απενεργοποιει στα 10 λεπτα ανυπαρξιας ηχου το οποιο ακουγεται ωραιο αλλα για να ενεργοποιηθουν ξανα οταν υπαρχει παρουσια ηχου χρειζονται μερικα δευτερα οποτε χανεις καποια δευτερολεπτα το οποιο απο οτι λενε ειναι φοβερα ενοχλητικο

Επεξ/σία από what_if
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...