Προς το περιεχόμενο

Συνεπιβάτης που βρωμάει αφόρητα


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή την στιγμή είμαι σε αεροπλάνο πριν την απογείωση. Ο διπλανός μου βρωμάει όσο δεν πάει. Μου έρχεται να ξερασω.

Αναρωτιέμαι αν διαμαρτυρηθώ τί θα γίνει. Δεν πρόκειται να το κάνω γιατί διστάζω να τον εκθέσω, αλλά τί προβλέπεται θεωρητικά για μια τέτοια περίπτωση;

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, funbreaker είπε

Αυτή την στιγμή είμαι σε αεροπλάνο πριν την απογείωση. Ο διπλανός μου βρωμάει όσο δεν πάει. Μου έρχεται να ξερασω.

Αναρωτιέμαι αν διαμαρτυρηθώ τί θα γίνει. Δεν πρόκειται να το κάνω γιατί διστάζω να τον εκθέσω, αλλά τί προβλέπεται θεωρητικά για μια τέτοια περίπτωση;

Ζητάς από την αεροσυνοδό να σου αλλάξει θέση....αν υπάρχουν κενές. Έστω και αν χρειαστεί να σε πάει στα VIP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Green Dragon said:

Ζητάς από την αεροσυνοδό να σου αλλάξει θέση....αν υπάρχουν κενές. Έστω και αν χρειαστεί να σε πάει στα VIP.

Δεν υπάρχει θέση ούτε για δείγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, godfather0991 είπε

κατέβα στην επόμενη σταση... 

Στην επόμενη θα κατέβει. Το θέμα είναι σε πόση ώρα είναι...

23 λεπτά πριν, eliasjuve είπε

Άναψε ένα τσιγάρο. 

and

Spoiler

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± kill him with fire

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, j0hnn1e είπε

Αναρωτιέμαι και αγωνιώ εάν θα μάθουμε τι έγινε η εάν ο funbreaker παρέδωσε πνεύμα λόγω της μπίχλας του διπλανού 

Μπα θα τρεχει τωρα να κανει μπανιο .... Στην ολυμπιακη σε αλλαζαν θεση σε καλυτερη business παντως . Τωρα με καμια low cost τιγκα σα σαρδελες που να τον πανε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, ask είπε

πανε κατσε στην τουαλετα

Θ' ακολουθήσει θρεντ συνεπιβάτη του funbreaker ''Τα έκανα πάνω μου στο αεροπλάνο γιατί μάλλον κάποιον τον είχε πιάσει κόψιμο''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου τον τρίτο που κάθεται στη ίδια σειρά:  " Πέρασα ένα μαρτύριο, ο ένας διπλανός μου έζεχνε βρώμα και ο άλλος ( funbreaker ) ξέρναγε από τη μπόχα 😀

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...