Προς το περιεχόμενο

Η Intel ξεκίνησε τις αποστολές των 10nm επεξεργαστών «Ice Lake» σε OEMs


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, Cell_7 είπε

Σκεφτόμουν πολύ να αλλάξω σε Ryzen φέτος από 8th gen Intel, αλλά κάθε φορά που βλέπω αυτόν τον αηδιαστικό φανμποϊσμό λέω δεν θέλω να γίνω ένας από αυτούς.

Κάνε οτι τραβάει η ψυχούλα σου και μην σκέφτεσαι τους κομπλεξικούς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cell_7 είπε

Σκεφτόμουν πολύ να αλλάξω σε Ryzen φέτος από 8th gen Intel, αλλά κάθε φορά που βλέπω αυτόν τον αηδιαστικό φανμποϊσμό λέω δεν θέλω να γίνω ένας από αυτούς.

Ναι αλλά είσαι ενας απο του άλλους! Και οι άλλοι, αυτοί είναι!🤣

Αμα γουστάρεις να αλλάξεις, θα αλλάξεις για την πάρτη σου κι οχι για  κάποιον άλλον λόγο...

'Αλλο φίλαθλος και άλλο οπαδός...🙂

Το λοιπόν.... Θα πας στην Σάντα Κλάρα της Καλιφόρνια στα κεντρικά της AMD και θα ζητήσεις την Λίσα Σού και θα πείς οτι σε στέλνω εγω..Ολα τα άλλα είναι κανονισμένα...♥️😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2019 στις 6:49 ΠΜ, azazil1190 είπε

Τα ......μας κουνιούνται!.

Το έχασες το τραίνο ιντελα, αναμονή για το επόμενο και βλέπουμε.

Ναι, η ... ιντελα (!!!) εχει χάσει το τραινο και οι σχολιαστες εδω εχουν χασει το google.
image.png.32b7bffd76482c7065e0b44dd1acfe4b.pngimage.png.f7454cc32243c47d01dd5f5e551ca7d6.png


Κατανοώ οτι τα περισοτερα παιδια που σχολιαζουν επι του θεματος πιστευουν οτι ολη η αγορα τεχνολογιας εχει να κανει μονο με το pc που πήραν με 300 ευρω αλλα η Intel εκτος απο επεξεργαστες για desktops κανει και αλλα πραγματακια. Μπραβο στην AMD αλλα το να συγκρινουμε τις δυο εταιριες εχει νοημα μονο για τους ασχετους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ditorx είπε

Ναι, η ... ιντελα (!!!) εχει χάσει το τραινο και οι σχολιαστες εδω εχουν χασει το google.
image.png.32b7bffd76482c7065e0b44dd1acfe4b.pngimage.png.f7454cc32243c47d01dd5f5e551ca7d6.png


Κατανοώ οτι τα περισοτερα παιδια που σχολιαζουν επι του θεματος πιστευουν οτι ολη η αγορα τεχνολογιας εχει να κανει μονο με το pc που πήραν με 300 ευρω αλλα η Intel εκτος απο επεξεργαστες για desktops κανει και αλλα πραγματακια. Μπραβο στην AMD αλλα το να συγκρινουμε τις δυο εταιριες εχει νοημα μονο για τους ασχετους.

Ανάθεμα και να ξερες.

9900Κ/2080ti εχω στο κύριο σύστημα μου.

(Τον είχα πάρει όταν είχε βγει)5960χ/2070 στο 2ο σύστημα μου 

Άρα δεν νομίζω να έχω δώσει 300€ μιας και ανέφερες για Χ ποσό.

Στα δια ταύτα σε πονάει δεν σε πονάει η κοκκινουλα έχει φύγει μπροστά.Η σύγκριση γίνεται περί των cpu των 2

Επεξ/σία από azazil1190
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...