Προς το περιεχόμενο

Αγορά από Tsigkounis.com.gr


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, 

Θα αγοράσω από το συγκεκριμένο το s10+ μιας και είναι κατά 60 ευρώ φθηνότερο από το 1ο κατάστημα σκρουτζ (στο οποίο η τιμή παίζει κάθε μέρα με ελάχιστη την 620). 

Στο best price δεν έχει κάποια αξιολόγηση. Επίσης έχει πληρωμή με διαμεσολαβητή κατά την ολοκλήρωση την πληρωμής το viva wallet. Δεν έχει αντικαταβολή. Για να είμαι καλυμμένος, να φτιάξω λογαριασμό στο viva ώστε να το έχω ως ιστορικό πληρωμής ή δεν έχει νόημα (δλδ δεν προσφέρει κάποια κάλυψη όπως το pp πχ) 

Είναι legit? Έχει αγοράσει άλλος? Στο fb μου απάντησαν σχετικά με την διαθεσιμότητα. Το κατάστημα βρίσκεται Μπότσαρη Αιγάλεω

Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, giorgos4ever είπε

Δεν περνάς καμία βόλτα από το κατάστημα καλύτερα? 

Αν ήμουν κοντά θα το έκανα, μένω κοντά Φλώρινα 😛

Fb αλλα και best price εχει φωτογραφιες που φαινεται να εχει φυσικη παρουσια ως καταστημα και οχι μονο ως αποθηκη κτλ.

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Legit φαίνεται, αλλά μην σε πάρω και στο λαιμό μου. Από τους όρους χρήσης του site:

 

Πέτρος βασταρδης Μ.ΙΚΕ

ΑΦΜ 801047489

ΔΟΥ Αιγάλεω Μάρκου Μποτσαρη 28

ΤΚ 12241

Αριθμός Γ.Ε.Μ.Η : 147802508000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μένω μερικά στενά από το συγκεκριμένο μαγαζί. 

Νορμάλ φαίνεται να σου πω την αλήθεια. Δεν έχω ψωνίσει ποτέ καθότι συνηθιζω πάντα αντικείμενα μεγάλης αξίας να αγοράζω από μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων. 

Πάντως φαίνεται κανονικο κατάστημα. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις,και η αγορά σου αφορά αρκετά χρήματα... 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται οντως οκ το καταστημα, αλλα και μια επιβεβαιωση απο καποιον που εχει κανει αγορα δεν θα με χαλουσε.

Παντως θα φτιαξω και λογαριασμο viva wallet για να εχω και καπου αλλου το ιστορικο της πληρωμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...