Προς το περιεχόμενο

UPD: ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ | Καλοκαιρινη υπερπροσφορα!!!


soundou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Zω για την αυριανη μερα που θα πεσουν τα ακυρα και θα εμφανιστουν παλι οι κλασσικοι wannabe δικομανεις που θα διαρρηγνυουν τα ιματια τους να πανε το μαγαζι μεχρι τελους!

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πάντως οτι δε μου έχει τύχει ποτέ άκυρο απο eshop και δε θυμάμαι και εδώ μέσα ανάλογα περιστατικά.
Τουλάχιστον αν είναι θα είναι όντως λάθος και όχι "λάθος"...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως κάποιοι θεωρείτε δεδομένο το άκυρο ? Γνωρίζετε αν η ποιότητα του προϊόντος αντιστοιχεί στην τιμή που προσφέρεται (99Ε) ? Γνωρίζεται τι αποθέματα έχουν ? Γνωρίζεται αν το συγκεκριμένο προϊόν στην τιμή που προσφέρεται έχει ζήτηση  και δεν αραχνιάζει στις αποθήκες μέσα καλοκαιριού ?

 

Να συμπληρώσω επειδή το πέτυχα λίγη ώρα αφού ανέβηκε (12:30) ότι έγραφε καθαρά έκπτωση 88%. Άρα με αυτό δεν μου κάνει για λάθος.

Επεξ/σία από Vasilis 07
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Να συμπληρώσω επειδή το πέτυχα λίγη ώρα αφού ανέβηκε (12:30) ότι έγραφε καθαρά έκπτωση 88%. Άρα με αυτό δεν μου κάνει για λάθος.

Η λογική σου δλδ λέει οτι το έκπτωση 88% το γράφει κάποιος χεράτα, δεν μπαίνει αυτόματα

Είσαι πανέξυπνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ειναι το τεράστιο ποσό έκπτωσης. 

Δεν γίνεται κάτι που όλοι να το έχουν 100 ευρώ να το δώσουν 20 ευρώ. 

Εκτός και αν έχουν τόνους απόθεμα και βγαίνουν με την τιμή πώλησης που εβαλαν (δεν το γνωριζω) η θέλουν να ξεστοκαρουν αμεσα το συγκεκριμενο λόγω καλοκαιριού ώστε να φύγει τσακ μπαμ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Πως κάποιοι θεωρείτε δεδομένο το άκυρο ? Γνωρίζετε αν η ποιότητα του προϊόντος αντιστοιχεί στην τιμή που προσφέρεται (99Ε) ? Γνωρίζεται τι αποθέματα έχουν ? Γνωρίζεται αν το συγκεκριμένο προϊόν στην τιμή που προσφέρεται έχει ζήτηση  και δεν αραχνιάζει στις αποθήκες μέσα καλοκαιριού ?

Να συμπληρώσω επειδή το πέτυχα λίγη ώρα αφού ανέβηκε (12:30) ότι έγραφε καθαρά έκπτωση 88%. Άρα με αυτό δεν μου κάνει για λάθος.

Eπειδη η τελευταια σου προταση μου εκαψε λιγακι το μυαλο, αντιλαμβανομαι οτι πρεπει να στο πω με παρα πολυ απλα λογια :

Θα πεσει ακυρο, διοτι δεν θα πεσει εγκυρο.

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία αλλά δεν παίζει να τη δώσουν. Κι έχουν κάθε δικαίωμα. Έκαναν ένα λάθος. Κι είναι η πρώτη φορά από όσο θυμάμαι που έκαναν τέτοιο λάθος.

Δεν είναι όπως άλλα σκρουτζομάγαζα που το έχουν πολιτική να το κάνουν κάθε τρεις και λίγο. Ή το public.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Η λογική σου δλδ λέει οτι το έκπτωση 88% το γράφει κάποιος χεράτα, δεν μπαίνει αυτόματα

Είσαι πανέξυπνος

To χεράτα δηλ. μπήκε στο 11,90Ε ενώ η έκπωση βγαίνει αυτόματα ?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fytotech είπε

Έκανα παραγγελία αλλά δεν παίζει να τη δώσουν. Κι έχουν κάθε δικαίωμα. Έκαναν ένα λάθος. Κι είναι η πρώτη φορά από όσο θυμάμαι που έκαναν τέτοιο λάθος.

Δεν είναι όπως άλλα σκρουτζομάγαζα που το έχουν πολιτική να το κάνουν κάθε τρεις και λίγο. Ή το public.

Συμφωνώ 100%

 Χρόνια πελάτης, έχω πάρει άπειρα πράγματα πρώτη φορά κάνουν λάθος. 

Αν την δώσουν κιόλας θα είναι κορυφαια αντιμετωπιση.... (το λέω μπας και βλέπει κανένας από το site εδώ ώστε να τον ψήσω 😋😋

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Eπειδη η τελευταια σου προταση μου εκαψε λιγακι το μυαλο, αντιλαμβανομαι οτι πρεπει να στο πω με παρα πολυ απλα λογια :

Θα πεσει ακυρο, διοτι δεν θα πεσει εγκυρο.

:lol:

Δηλ. είσαι αυτός που ανεβάζει τις προσφορές,δεν σου χτυπάει στο μάτι το 88% κάτω ? To ανεβάζεις-αφήνεις μέχρι σήμερα το πρωί κοντά 12 ώρες ?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

To χεράτα δηλ. μπήκε στο 11,90Ε ενώ η έκπωση βγαίνει αυτόματα ?

H το αναποδο.

Σου φαινεται πολυ περιεργο να υποθεσω. Αντιθετως σου μοιαζει λογικοτερο οι υπαλληλοι να ειναι με το κομπιουτερακι και να παιζουν μεθοδο των τριων ολη μερα πριν απο καθε crazy sundays πχ, αντι ο προγραμματιστης του site να εχει βαλει μιση γραμμη κωδικα...

1 λεπτό πριν, Vasilis 07 είπε

Δηλ. είσαι αυτός που ανεβάζει τις προσφορές,δεν σου χτυπάει στο μάτι το 88% κάτω ? To ανεβάζεις-αφήνεις μέχρι σήμερα το πρωί κοντά 12 ώρες ?

Ποιος το αφησε χριστιανε μου; Εξαντληθηκε το μηχανογραφημενο αποθεμα , ουδεις το "αφησε 12 ωρες"... Νεος στο χωρο της τεχνολογιας και των eshops?

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...