Προς το περιεχόμενο

UPD: ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ | Καλοκαιρινη υπερπροσφορα!!!


soundou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

H το αναποδο.

Σου φαινεται πολυ περιεργο να υποθεσω. Αντιθετως σου μοιαζει λογικοτερο οι υπαλληλοι να ειναι με το κομπιουτερακι και να παιζουν μεθοδο των τριων ολη μερα πριν απο καθε crazy sundays πχ, αντι ο προγραμματιστης του site να εχει βαλει μιση γραμμη κωδικα...

Ποιος το αφησε χριστιανε μου; Εξαντληθηκε το μηχανογραφημενο αποθεμα , ουδεις το "αφησε 12 ωρες"... Νεος στο χωρο της τεχνολογιας και των eshops?

Καλά με αυτά που γράφεις εσύ μας έκαψες το μυαλό για κώδικες και προγραμματισμό sto crazy Sundays. Τι απόθεμα είχαν και παρέμεινε και εδώ ενεργό από τις 8 το πρωί μέχρι της 12 περίπου που το πέτυχα ? Γιατί από εδώ μπορεί να παράγγειλάν και 1000 κομμάτια. Τέλος πάντων πολύ ασχολήθηκα με κάτι ψιλοαδιάφορο.Θα δούμε αύριο τι θα γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτιθεσαι Μπιλυ. Μεχρι προτινος ειχες το δικαιωμα-δικαιολογια στην αγνοια, τωρα που στα εξηγησαν 1-2 ατομα κι επιμενεις, απλως εκτιθεσαι που απο πεισμα δεν αντιλαμβανεσαι τα αυτονοητα...

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Πως κάποιοι θεωρείτε δεδομένο το άκυρο ? Γνωρίζετε αν η ποιότητα του προϊόντος αντιστοιχεί στην τιμή που προσφέρεται (99Ε) ? Γνωρίζεται τι αποθέματα έχουν ? Γνωρίζεται αν το συγκεκριμένο προϊόν στην τιμή που προσφέρεται έχει ζήτηση  και δεν αραχνιάζει στις αποθήκες μέσα καλοκαιριού ?

Να συμπληρώσω επειδή το πέτυχα λίγη ώρα αφού ανέβηκε (12:30) ότι έγραφε καθαρά έκπτωση 88%. Άρα με αυτό δεν μου κάνει για λάθος.

Να γραψω και λιγο σοβαρα,μονο τα κουπια να ειναι αλουμινενια οπως ειναι στη περιγραφη η τιμη ειναι χωμα πραγματικα αν δεν εχει γινει λαθος.Και εχουμε χορτασει λαθη απο ολες τις μεγαλες αλυσιδες που θεωρουνται αξιοπιστες και εχουν logistics στις αποθηκες(λολ) απο που να αρχισεις και που να τελειωσεις.

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, BackFromHell said:

Zω για την αυριανη μερα που θα πεσουν τα ακυρα και θα εμφανιστουν παλι οι κλασσικοι wannabe δικομανεις που θα διαρρηγνυουν τα ιματια τους να πανε το μαγαζι μεχρι τελους!

δεν θα εμφανιστουν για πολυ διοτι αν πεσει ακυρο θα γινει και  lock για να μην βλεπουμε τα ιδια περι μυνησης κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τιτλος: σπαμ

Περιγραφη: ανυπαρκτη (ουτε καν τιμη, ειδος κλπ!)

Ενημερωση για εξαντληση ([ΤΕΛΟΣ]): Ουτε καν (πολλα θες)

Δεν μπαινω στον κοπο να διαβασω τιποτα (περα των 2-3 τελευταιων ποστ), αν παντως ειναι φουσκωτη βαρκα με 99€ εγω πιστευω ειλικρινα οτι οσοι παρηγγειλαν θα παραλαβουν οντως την βαρκα, τυπου "jumbo", νορμαλ τιμης 50-80 ευρω. Το πιθανοτερο ειναι οτι θα κραζουν μετα γιατι παρελαβαν και δεν εφαγαν ακυρο :Ρ .

Επεξ/σία από giorginho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, giorginho είπε

Τιτλος: σπαμ

Περιγραφη: ανυπαρκτη (ουτε καν τιμη, ειδος κλπ!)

Ενημερωση για εξαντληση ([ΤΕΛΟΣ]): Ουτε καν (πολλα θες)

Δεν μπαινω στον κοπο να διαβασω τιποτα (περα των 2-3 τελευταιων ποστ), αν παντως ειναι φουσκωτη βαρκα με 99€ εγω πιστευω ειλικρινα οτι οσοι παρηγγειλαν θα παραλαβουν οντως την βαρκα, τυπου "jumbo", νορμαλ τιμης 50-80 ευρω. Το πιθανοτερο ειναι οτι θα κραζουν μετα γιατι παρελαβαν και δεν εφαγαν ακυρο :Ρ .

Ούτε εσύ ξέρεις τι έγραψες φίλτατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorginho είπε

Τιτλος: σπαμ

Περιγραφη: ανυπαρκτη (ουτε καν τιμη, ειδος κλπ!)

Ενημερωση για εξαντληση ([ΤΕΛΟΣ]): Ουτε καν (πολλα θες)

Δεν μπαινω στον κοπο να διαβασω τιποτα (περα των 2-3 τελευταιων ποστ), αν παντως ειναι φουσκωτη βαρκα με 99€ εγω πιστευω ειλικρινα οτι οσοι παρηγγειλαν θα παραλαβουν οντως την βαρκα, τυπου "jumbo", νορμαλ τιμης 50-80 ευρω. Το πιθανοτερο ειναι οτι θα κραζουν μετα γιατι παρελαβαν και δεν εφαγαν ακυρο :Ρ .

Κακώς δε διάβασες. Δε θυμάμαι ακριβώς, γύρω στα 13€ πρέπει να είχε. Μάλλον θα την παράγγελνες και εσύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να διαβασω ρε φιλε, οι ΚΑΝΟΝΕΣ στο subforum υπαρχουν ακριβως για να μην ψαχνω 5,5 σελιδες! Εσεις που δεν νοιαζεστε διαβαστε και τα δικα μου σχολια λοιπον...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι όσοι λέτε πως δεν έχετε δει λάθη από το eshop, αλήθεια το λέτε; γιατί θα πρέπει να ειστε νέοι εδώ για να μη τα θυμάστε. Δεν είναι τόσα όσα έχουν άλλοι, αλλά μια χαρά έχει κάνει και αυτό τα λαθάκια του και στο τέλος δεν έδινε τίποτα ή αντιπροτεινε αντίστοιχα προϊόντα με μηδενική έκπτωση (για όσους θυμούνται, κάτι τροφοδοτικά...) 

 

Οπότε υπομονή, προσωπικά αν και πρόλαβα ενεργή τη τιμή δεν ασχολήθηκα γιατί δε θα τη χρειαζόμουν, μακάρι να σας τη δώσουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω την παρρηγειλα 00:32 λογικα απο τους πρωτους.την τεταρτη φευγω διακοπες οποτε *fingers crossed* για το καλο!!!

(οσο για τρομπα, εγω εχω απο το lidl το κλασικο μικρο comfler τψν 9.99 που μια χαρα χω φουσκωσει τα παντα σε καλοκαιρινα φουσκωτα)

Επεξ/σία από aspirini
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...