Προς το περιεχόμενο

μαθήματα/σεμινάρια για WEB DESIGN & DEVELOPMENT


skathar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,
απόψεις-εμπειρίες από παρακολουθήση  μαθημάτων σε κρατικό η δημόσιο φορέα  Π.χ. σε ΙΕΚ ή ΚΕΔΙΒΙΜ
Θα με ενδιέφερε e-learning πρόγραμμα.
Ποια η ποιότητα μαθήματος; Αποκτά κανείς γνώσεις ή είναι μόνο για το χαρτί; (Να σημειωθεί πως ασχολούμε ήδη προσωπικά)

Κάποια από το προγράμματα που έχω βρει:
web-developer   

Web Design&Development

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρωτο λινκ εχει αυτο:

Αποτελεί ένα ολοκληρωμένο εκπαιδευτικό πρόγραμμα Web development που καλύπτει μαθήματα, όπως HTML, JS, CSS, AJAX, Dreamweaver, Bootstrap, Photoshop, InDesign, Joomla.

really, wtf? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/8/2019 στις 1:13 ΜΜ, skathar είπε

Καλησπέρα σας,
απόψεις-εμπειρίες από παρακολουθήση  μαθημάτων σε κρατικό η δημόσιο φορέα  Π.χ. σε ΙΕΚ ή ΚΕΔΙΒΙΜ
Θα με ενδιέφερε e-learning πρόγραμμα.
Ποια η ποιότητα μαθήματος; Αποκτά κανείς γνώσεις ή είναι μόνο για το χαρτί; (Να σημειωθεί πως ασχολούμε ήδη προσωπικά)

Κάποια από το προγράμματα που έχω βρει:
web-developer   

Web Design&Development

web developer : 1ο μαθημα λεει Δημιουργία Responsive Σελίδων με HTML5 και CSS και μετα εγινες μαστερ. Ενα μαθημα για κατι τοσο σημαντικο μου φαινεται παρα πολυ λιγο...

Θα ναι μια επιφανειακη παρουσιαση. Το responsive σαν τεχνικη θελει χρονο να την αφομοιωσεις. Να καταλαβαινεις πραγματικα τι γινετια οχι να παρεις ενα framework πχ foundation η bootstrap και να πεις βαζεις αυτες τις κλασεις εγινε responsive, συγχαρητηρια.

UPdate: τωρα που το ξανακοιταω δεν εννοει μαθημα με την εννοια του χρονου(πχ 2 ωρες διδασκαλιας) αλλα σαν μαθημα προγραμματος,ακυρο

Επεξ/σία από mrkra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...