Προς το περιεχόμενο

Ονυχομυκητίαση - μαύρισε το νύχι


papresa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, ξέρω ότι θα μου πείτε να επισκεφτώ γιατρό, αλλά αυτήν την εποχή είναι δύσκολο, θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία. Έχω μυκητίαση στα νύχια των ποδιών μου, κυρίως στα 2 μεγάλα. Έχω πάει σε γιατρό, μου έδωσε Loceryl, το χρησιμοποιώ πάνω από χρόνο. Το αριστερό ήταν εξαρχής σε καλύτερη κατάσταση και είναι σαφώς βελτιωμένο. Το δεξί δεν είδα μεγάλη διαφορά, από το περασμένο Σάββατο παρατήρησα ότι μαύρισε. Μέχρι να πάω σε γιατρό τι να κάνω? Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία; Μπορεί να έγινε από την θάλασσα;

Επεξ/σία από papresa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papresa είπε

Καλησπέρα, ξέρω ότι θα μου πείτε να επισκεφτώ γιατρό, αλλά αυτήν την εποχή είναι δύσκολο, θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία. Έχω μυκητίαση στα νύχια των ποδιών μου, κυρίως στα 2 μεγάλα. Έχω πάει σε γιατρό, μου έδωσε Loceryl, το χρησιμοποιώ πάνω από χρόνο. Το αριστερό ήταν εξαρχής σε καλύτερη κατάσταση και είναι σαφώς βελτιωμένο. Το δεξί δεν είδα μεγάλη διαφορά, από το περασμένο Σάββατο παρατήρησα ότι μαύρισε. Μέχρι να πάω σε γιατρό τι να κάνω? Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία; Μπορεί να έγινε από την θάλασσα;

εγω το έβγαλα 2 φόρες λογο στραβής εξοδου.

απο τοτε ειναι κίτρινο μαυρο και στραβό.  θα δοκιμάσω και εγω αυτο που ειπες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, montelagr είπε

εγω το έβγαλα 2 φόρες λογο στραβής εξοδου.

απο τοτε ειναι κίτρινο μαυρο και στραβό.  θα δοκιμάσω και εγω αυτο που ειπες...

Αν είναι μυκητίαση θα σε βοηθήσει, αλλά είναι; Εκτός από εμένα έχω ακούσει και διαβάσει πολύ καλά σχόλια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...