Προς το περιεχόμενο

Αποσύνδεση γραμμής ίντερνετ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα άλλαξα εταιρία και το πρόβλημα συνεχίζεται ακόμη.Το πρόβλημα είναι ότι γράφει ο τιτλος.Αποσυνδεση γραμμής αρκετά συχνά την εβδομάδα έως τώρα 3-4 φορές.Δεν ξέρω τι πραγματικά φταει μου συνέβαινε και πριν αυτό και πότε επανέρχεται κατευθείαν ποτέ κρατάει λίγα λεπτα.Δεν ξέρω αν φταει το κινητό μου και μήπως δεν έχω βάλει κάποια ρύθμιση σωστα γιατί μερικές φορές οι άλλοι ποιανουν Ίντερνετ εκτός από μένα.αλλα και απλό δεν έχω ιδεα τι φταει πάντως αποσύνδεση θα υπάρχει.Το παράξενο είναι ότι ένας γείτονας μου έχει ακριβώς το ίδιο πακέτο της ίδιας έταιρειας και είναι κομπλέ.Τους πηρα τηλέφωνο να τους ενημερώσω για την κατάσταση και μου είπαν ότι δεν βλέπουν κανένα προβλημα όλα λειτουργούν ομαλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 ώρες πριν, Ertypo είπε

Πρόσφατα άλλαξα εταιρία και το πρόβλημα συνεχίζεται ακόμη.Το πρόβλημα είναι ότι γράφει ο τιτλος.Αποσυνδεση γραμμής αρκετά συχνά την εβδομάδα έως τώρα 3-4 φορές.Δεν ξέρω τι πραγματικά φταει μου συνέβαινε και πριν αυτό και πότε επανέρχεται κατευθείαν ποτέ κρατάει λίγα λεπτα.Δεν ξέρω αν φταει το κινητό μου και μήπως δεν έχω βάλει κάποια ρύθμιση σωστα γιατί μερικές φορές οι άλλοι ποιανουν Ίντερνετ εκτός από μένα.αλλα και απλό δεν έχω ιδεα τι φταει πάντως αποσύνδεση θα υπάρχει.Το παράξενο είναι ότι ένας γείτονας μου έχει ακριβώς το ίδιο πακέτο της ίδιας έταιρειας και είναι κομπλέ.Τους πηρα τηλέφωνο να τους ενημερώσω για την κατάσταση και μου είπαν ότι δεν βλέπουν κανένα προβλημα όλα λειτουργούν ομαλά.

Δηλαδή έχεις κάνει μόνο δοκιμές με WiFi από κινητό? Το ιδανικό είναι να βρεις ένα pc/laptop και να δοκιμάσεις να συνδεθείς με καλώδιο, αν δεις ότι εκεί δουλεύει σωστά κάτι παίζει είτε με το κινητό είτε με το WiFi του modem/router

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...