Προς το περιεχόμενο

Προνομια διεθνους φοιτητικης ταυτοτητας (ISIC)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρακατω απαριθμω τι εχω καταφερει με την ISIC (σπουδαζω σε σχολη εξωτερικου εξ αποσταστεως) 

φοιτητικο what's up καρτοκινητο

φοιτητικο ιντερνετ στο σπιτι με 18ευρω το μηνα/συμβολαιο 12 μηνες

24 ευρω επιστροφη με τρενο Θεσνικη 

μιση τιμη ακτοπλοιικα εισιτιρια σε λεσβο,κρητη, χιο 

φοιτητικο στα σινεμα

 

αυτα εχω χριαστει και προσπαθισει μεχρι τωρα. δεν ειναι εγγυηση οτι θα τι δεχτουν παντου ως αποδειξη φοιτιτικης ιδιοτητας. πχ στη vodafone δε μου καναν φοιτητικο το κινητο ή ιντερνετ στο σπιτι ενώ στη cosmote πηγα σε 2 καταστηματα. στο ενα μου ειπαν οχι στο αλλο μου ειπαν ναι και μου τα εκαναν (οποτε ειναι λιγο trial and error και εξαρταται τον υπαλληλο).

εσεις εχετε πετυχει αλλες εκπτωσεις εκτος οσο λεει στο σαιτ? πχ εγω τα 3 απο τα 5 που καταφερα δε τα εγραφε καν το σαιτ της ISIC.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. Κι εγώ είχα πάει στη cosmote για το φοιτητικό με τη κάρτα αλλά σε δύο κατάστημα και στα κεντρικά μου είπαν όχι. Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ πολύ σε ποιο κατάστημα πηγές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2019 στις 3:46 ΜΜ, Napier είπε

παρακατω απαριθμω τι εχω καταφερει με την ISIC (σπουδαζω σε σχολη εξωτερικου εξ αποσταστεως) 

φοιτητικο what's up καρτοκινητο

φοιτητικο ιντερνετ στο σπιτι με 18ευρω το μηνα/συμβολαιο 12 μηνες

24 ευρω επιστροφη με τρενο Θεσνικη 

μιση τιμη ακτοπλοιικα εισιτιρια σε λεσβο,κρητη, χιο 

φοιτητικο στα σινεμα

αυτα εχω χριαστει και προσπαθισει μεχρι τωρα. δεν ειναι εγγυηση οτι θα τι δεχτουν παντου ως αποδειξη φοιτιτικης ιδιοτητας. πχ στη vodafone δε μου καναν φοιτητικο το κινητο ή ιντερνετ στο σπιτι ενώ στη cosmote πηγα σε 2 καταστηματα. στο ενα μου ειπαν οχι στο αλλο μου ειπαν ναι και μου τα εκαναν (οποτε ειναι λιγο trial and error και εξαρταται τον υπαλληλο).

εσεις εχετε πετυχει αλλες εκπτωσεις εκτος οσο λεει στο σαιτ? πχ εγω τα 3 απο τα 5 που καταφερα δε τα εγραφε καν το σαιτ της ISIC.

Τα ακτοπλοικα εμενα με νοιαζαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...