Προς το περιεχόμενο

Με τη Cyta (πλέον Vodafone) τι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τις 10/7 είμαι σε διαδικασία μεταφοράς γραμμής λόγω μετακόμισης και μέχρι σήμερα δεν υπάρχει ακόμα φως το τούνελ με το να με κάνουνε συνεχώς μπαλάκι από τον ένα εκπρόσωπο στον άλλο καταλήγοντας να με καλέσει το αρμόδιο τμήμα κάτι που δε γίνεται ποτέ. Οπότε σιγά σιγά η υπομονή μου εξαντλείται και θα πρέπει να κοιτάξω την εναλλακτική άλλου παρόχου. Με ενδιαφέρει απλά να έχω αξιοπρεπές internet, δηλαδή άνω των 8Mbps. Δε με ενδιαφέρει καθόλου το τηλέφωνο οπότε θέλω το πιο οικονομικό πακέτο internet. 

Tι προτάσεις υπάρχουν για κέντρο Θεσσαλονίκης; Cosmote και Cyta που τσέκαρα στην περιοχή είναι άνω των 11Mbps, φαντάζομαι και οι άλλοι πάροχοι εκεί θα κυμαίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cyta-vodafone 

Ωχχχ καλο κουράγιο

Εμένα στου γραφείου τη σύνδεση 30/6/19 έστειλα την αίτηση 24/7/19 ενεργοποιήθηκα και ακόμα περιμένω να ενεργοποιηθει το 50 που είχα ήδη ενεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη cyta με είχανε πει να πάω σε ένα κατάστημα vodafone να κάνω αίτηση μεταφοράς όπως και έκανα. Πέρασαν 16 εργάσιμες και παίρνω στην εξυπηρέτηση της vodafone για να μάθω για την πορεία, μου λένε πως δε βλέπουνε κάποιο αίτημα και να ξαναπάω στο κατάστημα. Πάω στο κατάστημα, μου δείχνουν το αίτημα και μου λένε να καλέσω στην εξυπηρέτηση της cyta καλύτερα. Καλώ και μου λένε ότι θα με καλέσει κάποιος χθες ή σήμερα να με ενημερώσει. Χθες δεν υπήρξε ενημέρωση, ούτε σήμερα, καλώ πάλι στη cyta και ο αυτόματος λέει ότι λειτουργούν Δευτ-Παρ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...