Προς το περιεχόμενο

Γεια σας, τσεκαρετε εάν θέλετε το κανάλι μου.κανω κριτικες ταινιών και σειρών


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας, τσεκαρετε εάν θέλετε το κανάλι μου movies room .κανω κριτικες ταινιών και σειρών στο παρακάτω λινκ για όσους ενδιαφέρονται ευχαριστώ. ⬇️⬇️⬇️🙂🙂🙂

https://www.youtube.com/channel/UC3YliAtziveHVUswy54mnpQ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εκανα ενα subscribe για το καλό. 

Προσπαθησε να εχεις κείμενο και να το διαβάζεις, μην αυτοσχεδιαζεις, γιατι δεν είναι ωραίο τα κενα που κάνεις. 

Θα μου αρεσε αυτος ο τυπος κριτικής αν είσαστε δυο άτομα και συζητάτε. Όχι μονος σου. 

Επισης πιστεύω οτι πρέπει να πιάνεις πιο πολυ χώρο στην οθόνη, ειτε ορθιος ειτε δεν ξέρω πως . Χανεσαι λιγο στο καρδο. 

Δεν λέω οτι εχω δικιο, απλα λεω τη γνώμη μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε καλα φιλε μου.σε ευχαριστω πολυ,ενταξει δεν ειμαι κ κανας επαγγελματιας.απλα εδω κ 2 χρονια το προσπαθω να το φτιαξω.εννοειται οτι δεχομαι καθε κριτικη και εννοειται οτι προσπαθω για το καλυτερο,να το κανω οσο πιο καλο γινεται.ηδη ειμαι σε  αλλαγες στα παραπανω που εγραψες,και παλι σε ευχαριστω πολυ !!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγχρονισμος ηχου και εικονας ειναι παντελως εκτος, απο ελαχιστο εως παρα πολυ.

Ο φωτισμος δεν ειναι καλος, και η καμερα εστιαζει σε λαθος σημεια, πχ στο Annabelle εστειαζει στο μικροφωνο....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς γενικά,απλά στο annabelle, κάνω εναλλάσομενα πλάνα,απλά προσπαθώ να τα κάνω καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα τελευταια 5-6 που ειδα ολα εχουν το ιδιο θεμα, κακος φωτισμος, κακη εστειαση της καμερα και ασυχρονιστο ηχο. Το τελευταιο ειναι για μενα το σημαντικοτερο καθως ειναι σχεδον αδυνατο να δω βιντεο που αλλα λενε τα χειλια και αλλα ακουγονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανεβαζεις βιντεακια που ειναι τοσο ασυγχρονιστα. 

Επισης,πολυ πολυ φιλικα,θα τονισω κατι που δε θα σου αρεσει,αλλα δε θα στο πει κανεις.

Ενδεχεται να ξεσκιστεις στη δουλεια,να κανεις τα βιντεο τελεια και να μην περασεις ποτε τα 500 views/video,επειδη απλα η φωνη σου δεν "κανει" για αφηγηση.

Πολυ φιλικα,και μακαρι να παει καλα ολο αυτο,αλλα εγω δε μπορουσα ουτε να σε δω,ουτε να σε ακουσω.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1. Το καδραρισμα σου ειναι χαλια, εδω τουλαχιστον

 

t.jpg

 

2. Το μονταζ σου επισης, πολυ αργο και σχεδον ανυπαρκτο. Πρeπει να κατσεις να eσχοληθεις πολυ για να κοβεις τα εεε και οοο. Τσεκαρε καποια συγχρονα βιντεο.

3. Μαλλον δεν εχεις γραψει μια γενικη σκαλετα η σεναριο πριν. Αυτα που βλεπεις σε αλλα βιντεο ειναι διαβασμενα απο οτοκιου η διαβασμενα επιτοπου. Γι' αυτο και το γρηγορο μονταζ. Διαβαζεις το λες, κοβεις, ξαναδιαβαζεις το λες κοβεις κοκ.

4. Αποφασισε αν το καναλι σου ειναι για ταινιες η για παιχνιδια. Αν θελεις και τα 2 η αλλαζεις ονομα η φτιαχνεις ενα δευτερο gaming καναλι. 

5. Δεν ξερω με τι κανεις editing αλλα να προσεξεις το sync. Ακομα και το 1 χιλιοστο κανει διαφορα

Ελπιζω να μην απογοητευτεις απο τις κριτικες, αφου σου αρεσει συνεχισε το, αλλα θελει δουλεια, πολλη δουλεια. Κυριως πισω απο την καμερα.

Επεξ/σία από ritchie77
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχετε δικιο.ενταξει εγω απο το μηδεν ξεκινησα κ σταδιακα τα φτιαχνω.προσπαθω παντως.αλαλ δεχομαι την αποψη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Mikegg είπε

ναι εχετε δικιο.ενταξει εγω απο το μηδεν ξεκινησα κ σταδιακα τα φτιαχνω.προσπαθω παντως.αλαλ δεχομαι την αποψη σου

ναι, μην αρχιζεις τις δικαιολογιες. Oχι για μενα αλλα για σενα, δεν σου κανει καλο. Εχεις ηδη 2 χρονια απ' οτι ειδα και θα επρεπε να εισαι ηδη σε πολυ καλυτερο επιπεδο. Αν σε ενδιαφερει πραγματικα να ασχοληθεις με το youtubing

Επεξ/σία από ritchie77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ritchie77 είπε

ναι, μην αρχιζεις τις δικαιολογιες. Oχι για μενα αλλα για σενα, δεν σου κανει καλο. Εχεις ηδη 2 χρονια απ' οτι ειδα και θα επρεπε να εισαι ηδη σε πολυ καλυτερο επιπεδο. Αν σε ενδιαφερει πραγματικα να ασχοληθεις με το youtubing

Συμφωνώ, δεν χρειάζεται να δικαιολογίες, δεν είναι κακο που κάνει λαθη, κακο ειναι να μην ακουσει κάποιον που του τα τονίζει για να μαθει απο τα λάθη του. Εγω επίσης λεω να μην απογοητευτει απο αυτα που ακουει και να επιμείνει. 

5 ώρες πριν, ritchie77 είπε

1. Το καδραρισμα σου ειναι χαλια, εδω τουλαχιστον

t.jpg

2. Το μονταζ σου επισης, πολυ αργο και σχεδον ανυπαρκτο. Πρeπει να κατσεις να eσχοληθεις πολυ για να κοβεις τα εεε και οοο. Τσεκαρε καποια συγχρονα βιντεο.

3. Μαλλον δεν εχεις γραψει μια γενικη σκαλετα η σεναριο πριν. Αυτα που βλεπεις σε αλλα βιντεο ειναι διαβασμενα απο οτοκιου η διαβασμενα επιτοπου. Γι' αυτο και το γρηγορο μονταζ. Διαβαζεις το λες, κοβεις, ξαναδιαβαζεις το λες κοβεις κοκ.

4. Αποφασισε αν το καναλι σου ειναι για ταινιες η για παιχνιδια. Αν θελεις και τα 2 η αλλαζεις ονομα η φτιαχνεις ενα δευτερο gaming καναλι. 

5. Δεν ξερω με τι κανεις editing αλλα να προσεξεις το sync. Ακομα και το 1 χιλιοστο κανει διαφορα

Ελπιζω να μην απογοητευτεις απο τις κριτικες, αφου σου αρεσει συνεχισε το, αλλα θελει δουλεια, πολλη δουλεια. Κυριως πισω απο την καμερα.

Με καλυψες πλήρως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...