Προς το περιεχόμενο

youtube vanced


Horn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα προσφατα κατεβασα αυτη την εφαρμογη ωστε να απαλλασομαι απο τις ανεπιθυμητες διαφημησεις στο κινητο,το προβλημα ειναι οτι πρεπει να κατεβασεις και ενα αλλο gadgetaki ωστε να μπορεις να κανεις sign in με τον λογαριασμο σου στο youtube.Το προβλημα ειναι πως αμα κατεβασεις αυτο το gadgetzaki μετα εκει ξαφνικα που βλεπεις βιντεο απλα κλεινει απο μονο του το youtube,αμα το απεγκατασεις δουλευει χωρις προβληματα το vanced απλα δεν εισαι logged in.

 

P.S: υπαρχει αλλος τροπος η αλλο προγραμμα ωστε να γλυτωνεις τις διαφημησεις στο youtube?to adblock δεν δουλευει στις εφαρμογες του youtube στο κινητο νομιζω

 

EDIT: δομιμασα αυτο https://block-this.com/

αλλα απο οτι βλεπω η εφαρμογη youtube του κινητου με πεταει κανονικα διαφημησεις

Επεξ/σία από Horn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Horn είπε

Καλημερα προσφατα κατεβασα αυτη την εφαρμογη ωστε να απαλλασομαι απο τις ανεπιθυμητες διαφημησεις στο κινητο,το προβλημα ειναι οτι πρεπει να κατεβασεις και ενα αλλο gadgetaki ωστε να μπορεις να κανεις sign in με τον λογαριασμο σου στο youtube.Το προβλημα ειναι πως αμα κατεβασεις αυτο το gadgetzaki μετα εκει ξαφνικα που βλεπεις βιντεο απλα κλεινει απο μονο του το youtube,αμα το απεγκατασεις δουλευει χωρις προβληματα το vanced απλα δεν εισαι logged in.

P.S: υπαρχει αλλος τροπος η αλλο προγραμμα ωστε να γλυτωνεις τις διαφημησεις στο youtube?to adblock δεν δουλευει στις εφαρμογες του youtube στο κινητο νομιζω

EDIT: δομιμασα αυτο https://block-this.com/

αλλα απο οτι βλεπω η εφαρμογη youtube του κινητου με πεταει κανονικα διαφημησεις

Θα βάλεις την προτελευταία έκδοση του youtube vanced όπως και το microg γιατί στην τελευταία υπάρχει θέμα. Το έχουν πει και οι ίδιοι οι developers που το έφτιαξαν. Αλλιώς μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου με ένα module μέσα από το xposed installer.

Επεξ/σία από CyberKid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Horn είπε

Καλημερα προσφατα κατεβασα αυτη την εφαρμογη ωστε να απαλλασομαι απο τις ανεπιθυμητες διαφημησεις στο κινητο,το προβλημα ειναι οτι πρεπει να κατεβασεις και ενα αλλο gadgetaki ωστε να μπορεις να κανεις sign in με τον λογαριασμο σου στο youtube.Το προβλημα ειναι πως αμα κατεβασεις αυτο το gadgetzaki μετα εκει ξαφνικα που βλεπεις βιντεο απλα κλεινει απο μονο του το youtube,αμα το απεγκατασεις δουλευει χωρις προβληματα το vanced απλα δεν εισαι logged in.

P.S: υπαρχει αλλος τροπος η αλλο προγραμμα ωστε να γλυτωνεις τις διαφημησεις στο youtube?to adblock δεν δουλευει στις εφαρμογες του youtube στο κινητο νομιζω

EDIT: δομιμασα αυτο https://block-this.com/

αλλα απο οτι βλεπω η εφαρμογη youtube του κινητου με πεταει κανονικα διαφημησεις

 

Δοκίμασε το παρακάτω:

https://newpipe.schabi.org/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Horn είπε

Καλημερα προσφατα κατεβασα αυτη την εφαρμογη ωστε να απαλλασομαι απο τις ανεπιθυμητες διαφημησεις στο κινητο,το προβλημα ειναι οτι πρεπει να κατεβασεις και ενα αλλο gadgetaki ωστε να μπορεις να κανεις sign in με τον λογαριασμο σου στο youtube.Το προβλημα ειναι πως αμα κατεβασεις αυτο το gadgetzaki μετα εκει ξαφνικα που βλεπεις βιντεο απλα κλεινει απο μονο του το youtube,αμα το απεγκατασεις δουλευει χωρις προβληματα το vanced απλα δεν εισαι logged in.

P.S: υπαρχει αλλος τροπος η αλλο προγραμμα ωστε να γλυτωνεις τις διαφημησεις στο youtube?to adblock δεν δουλευει στις εφαρμογες του youtube στο κινητο νομιζω

EDIT: δομιμασα αυτο https://block-this.com/

αλλα απο οτι βλεπω η εφαρμογη youtube του κινητου με πεταει κανονικα διαφημησεις

Το έχω παραααα  πολύ καιρό και δεν έχω προβλήματα.

Έκδοση 14.21.54

MicroG 0.2.6.17455

Αλλιώς υπάρχει λύση με αυτό https://f-droid.org/en/packages/org.schabi.newpipe/

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βάλε την παλιότερη version του microg η δοκίμασε παλιότερες versions. Tο youtube vanced δεν λειτουργεί σε όλα τα κινητά. Ανάλογα το κινητό. Πληροφοριακά επειδή το έχω στα κινητά μου από όταν ήταν og-youtube πάνω από 5 χρονια. Δεν λειτουργεί σε όλα τα κινητά και πολλές φορες δεν έχει καλο support σε παλιά λειτουργικά. Το μονο addblocker για non root κινητά που λειτουργεί μια χαρά είναι το adguard αλλα θέλει vpn ανοιχτό. Προτιμώ να το κάνω root(κατι που κανω σε ολα τα κινητα μου) παρα να έχω το adguard. Υπάρχει κόσμος που προτιμά το αντίθετο δοκίμασε το και άμα σε βολέψει το κρατάς.

Επεξ/σία από asdfaster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, CyberKid είπε

Θα βάλεις την προτελευταία έκδοση του youtube vanced όπως και το microg γιατί στην τελευταία υπάρχει θέμα. Το έχουν πει και οι ίδιοι οι developers που το έφτιαξαν. Αλλιώς μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου με ένα module μέσα από το xposed installer.

δεν εγινε τπτ ουτε με την προτελευταια εκδοση,μηπως μπορεις να παραθεσεις link απο youtube vanced και Microg απο εκδοσεις που σου δουλευουν?

13 ώρες πριν, saruman123 είπε

Το έχω παραααα  πολύ καιρό και δεν έχω προβλήματα.

Έκδοση 14.21.54

MicroG 0.2.6.17455

Αλλιώς υπάρχει λύση με αυτό https://f-droid.org/en/packages/org.schabi.newpipe/

τις δοκιμασα αυτες τις εκδοσεις και παλι τα ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Horn είπε

δεν εγινε τπτ ουτε με την προτελευταια εκδοση,μηπως μπορεις να παραθεσεις link απο youtube vanced και Microg απο εκδοσεις που σου δουλευουν?

τις δοκιμασα αυτες τις εκδοσεις και παλι τα ιδια

Δες το άλλο που σου έχω στείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Horn είπε

δεν εγινε τπτ ουτε με την προτελευταια εκδοση,μηπως μπορεις να παραθεσεις link απο youtube vanced και Microg απο εκδοσεις που σου δουλευουν?

τις δοκιμασα αυτες τις εκδοσεις και παλι τα ιδια

Τι ακριβώς δεν σου λειτουργεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, CyberKid είπε

Αυτο που λες ποτε δεν μου το εχει κανει.

προφανως το καθε smartphone διαφερει αλλα και αλλοι εχουν αυτο το θεμα με το microg,ευχαριστω για την βοηθεια anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Horn είπε

προφανως το καθε smartphone διαφερει αλλα και αλλοι εχουν αυτο το θεμα με το microg,ευχαριστω για την βοηθεια anyway

Όπως σου είπα σαν προσωρινή λύση βάλε το NewPipe μέχρι να φτιαχτεί το MicroG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα το vanced σε kirin 710 και σε snapdragon 670 tablet προχθες και δουλευει ρολοι και στα 2. Εγω το εχω απο οτα βγηκε στο κινητο με root και τον τελευταιο χρονο μεσω magisk. Οτι καλυτερο υπαρχει. Δεν μπορω να καταλαβω που δημιουργείται το προβλημα σε σας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Arkin είπε

Δοκιμασα το vanced σε kirin 710 και σε snapdragon 670 tablet προχθες και δουλευει ρολοι και στα 2. Εγω το εχω απο οτα βγηκε στο κινητο με root και τον τελευταιο χρονο μεσω magisk. Οτι καλυτερο υπαρχει. Δεν μπορω να καταλαβω που δημιουργείται το προβλημα σε σας. 

Ένας έχει το πρόβλημα,εμείς δεν το έχουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Horn είπε

προφανως το καθε smartphone διαφερει αλλα και αλλοι εχουν αυτο το θεμα με το microg,ευχαριστω για την βοηθεια anyway

Κατέβασε το Vanced από εδώ και το MicroG από εδώ και θα λειτουργήσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...