Προς το περιεχόμενο

Badoo η Tinder


Apergos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το badoo θα έλεγα, άλλα όπως λέει  και ο λαός καλύτερα οι εξω γνωριμιες προσωπο με πρωσοπο εγω παντως σε κανενα απο τα 2 δεν γνωρισα κατι, ουτε και με κοπελα βγηκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panos0100 είπε

Το badoo θα έλεγα, άλλα όπως λέει  και ο λαός καλύτερα οι εξω γνωριμιες προσωπο με πρωσοπο εγω παντως σε κανενα απο τα 2 δεν γνωρισα κατι, ουτε και με κοπελα βγηκα 

Περίεργο γιατί άκουσα ότι αν είσαι σχετικά εμφανίσιμος και έχεις τρόπους να μιλάς και εδικά αν ζεις σε μεγάλες πόλεις(Αθήνα,Θεσσαλονίκη,Πάτρα κτλ) τότε έχεις πιθανότητες επιτυχίας.

Επεξ/σία από Apergos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Apergos είπε

Περίεργο γιατί άκουσα ότι αν είσαι σχετικά εμφανίσιμος και έχεις τρόπους να μιλάς τότε έχεις πιθανότητες επιτυχίας.

ΝΑ πλησιάσεις κοπέλα στο δρόμο/καφετέρια κλπ ούτε κουβέντα ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Apergos είπε

Περίεργο γιατί άκουσα ότι αν είσαι σχετικά εμφανίσιμος και έχεις τρόπους να μιλάς και εδικά αν ζεις σε μεγάλες πόλεις(Αθήνα,Θεσσαλονίκη,Πάτρα κτλ) τότε έχεις πιθανότητες επιτυχίας.

Ειμαι εμφανισιμος και ομορφο παιδι, αλλα δεν  δυστηχως φιλους δεν εχω για να βγω εξω τα βραδια, αλλα ενας φιλος που ειναι κολητος γνωρισε πολλες κοπελες μεσω του badoo και θα ελεγα οτι ειναι το καλυτερο για γνωριμιες μετα απο το facebook φυσικα αμα εχεις να πληρωνεις για credits

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, panos0100 είπε

Ειμαι εμφανισιμος και ομορφο παιδι, αλλα δεν  δυστηχως φιλους δεν εχω για να βγω εξω τα βραδια, αλλα ενας φιλος που ειναι κολητος γνωρισε πολλες κοπελες μεσω του badoo και θα ελεγα οτι ειναι το καλυτερο για γνωριμιες μετα απο το facebook φυσικα αμα εχεις να πληρωνεις για credits

Βρε βουυυυυυυυυυυυυυυυρρρρρρρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλειοψηφια των γυναικων σε αυτα ειναι γυναικες που δε μπορουν να βρουν αντρα αλλου, δηλαδη γυναικες με ψυχολογικα, παχυσαρκες, μεγαλης ηλικιας κλπ. Για τις ελαχιστες που ειναι σχετικα νορμαλ, υπαρχει υπερπροσφορα αντρων (ακομα και 9 αντρες προς μια γυναικα). Ο λογος ειναι οτι οι ελληνιδες θελουν να γνωρισουν αντρα μεσω κυκλου (φιλοι,δουλεια). Κανε ενα λογαριασμο με μια καλη γυναικεια φωτογραφια και σε καμια βδομαδα θα σου εχουν στειλει καμια 300 αρια αντρες (το εχει κανει αλλος σαν πειραμα παλιοτερα). Χαμενος χρονος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναλογία είναι 5 άντρες 2 γυναίκες και 2 τραβελια. Παίζουν και πολλά τέτοια.... Όπως επίσης πολλά φεικ προφίλ. Στις 2 γυναίκες μην έχεις τρελές προσδοκίες. Έχει χοντρές /μιλφ /άλλες με ψυχολογικά και αρκετές που σκοπός τους είναι να τις ακολουθείς στο ινσταγκραμ. 

Πάντως εδώ και 2-3 χρόνια έχει βελτιωθεί πάρα πολύ η κατάσταση (φαντάσου πως ήταν παλιά μόνο ανώμαλους είχε). Κλασσικά το ελλαδισταν αργεί και σε αυτό. Στο εξωτερικό πλέον τα dating apps δεν είναι απλά δεδομένα αλλά τα θεωρούν και πιο νορμάλ σε νέες γνωριμίες, εδώ εξακολουθεί να υπάρχει αυτό το ταμπού του στυλ ντρέπομαι κτλ αλλά όπως σου είπα υπάρχει μεγάλη εξέλιξη. Αν πηγαίνεις εξωτερικό γνωρίζεις για πλάκα έχει αντιστροφή αναλογία από ότι σου είπα πριν. 

Για Ελλάδα αν βγεις ραντεβού να ξέρεις περισσότερες πιθανότητες θα έχεις για σεξ πάρα για σχεση/δέσμευση. 

 

 

Επισης ο αλγόριθμος είναι δυσκοιλιος και δεν πολύ εμφανίζεται αν δεν είσαι γκολντ μεμπερ.

 

Αυτα για το τιντερ το ταμπού έχει πιο πολλούς υπόπτους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...