Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ] Xbox Game Pass δωρεάν για 1 μήνα.


dicto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό στο site της Alienware Arena   https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2079495/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/xbox-game-pass-for-pc-one-month-key-giveaway

Επεξ/σία από dicto
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Τα κλειδιά έφυγαν αέρα. Μου έβγαλε την πίστη να δεχτεί κωδικό εισόδου και ανά refresh έπεφταν και τα κλειδιά για πλάκα. Ευτηχως πρόλαβα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ πρόλαβα, αλλά πρέπει να έχεις το update 1903 των windows10 για να σε αφήσει να προχωρήσεις στο setup του xbox app. δεν μου χει έρθει με "φυσικό" τρόπο και το σκέφτομαι αν πρέπει να γίνει forced..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, SnakeMJK είπε

Κ εγώ πρόλαβα, αλλά πρέπει να έχεις το update 1903 των windows10 για να σε αφήσει να προχωρήσεις στο setup του xbox app. δεν μου χει έρθει με "φυσικό" τρόπο και το σκέφτομαι αν πρέπει να γίνει forced..

Κανε τον κωδικο redeem μεσω browser, χωρις να βαλεις το app, περναει κανονικα στον xbox λογαριασμο σου.

https://redeem.microsoft.com/

(Αν θελεις το app, πρεπει να βαλεις το update υποχρεωτικα. Σε μερικους Η/Υ δεν περναει ακομη και το λεει απο πριν).

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SnakeMJK είπε

Κ εγώ πρόλαβα, αλλά πρέπει να έχεις το update 1903 των windows10 για να σε αφήσει να προχωρήσεις στο setup του xbox app. δεν μου χει έρθει με "φυσικό" τρόπο και το σκέφτομαι αν πρέπει να γίνει forced..

Πάντως πριν ένα μήνα περίπου που έκανα το update δεν αντιμετώπισα προβλήματα ούτε και ακούστηκαν bugs κτλπ. Πραγματικά το content που προσφέρει δωρεάν για 1 μήνα αξίζει πολύ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...